cof

Keşan – Uzunköprü Karayolu Üzerinde Uzunköprü’ye 4 km mesafede özel bir otomobilin kavşağa süratli girdiği ve kontrolü kaybederek yolun kenarında bulunan istinat duvarına çarptığı ve araçta bulunan 6 kişiden 3 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi. Saroz körfezine günübirlik tatile giden aile, yaşadığı yer olan Kırcasalih beldesine dönüş yaptığı sırada kaza yaptı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı uzunköprü-kaza-9.jpg

Uzunköprü yakınlarında E-5 Karayolu üzerinde meydana gelen tek taraflı kazada can pazarı yaşandı.  Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi.  Kazanın yaşandığı Yol geçici olarak trafiğe kapandı. Uzunköprü’ye yaklaşık olarak 4 km mesafede meydana gelen kazada, tek taraflı yaşanan özel otomobilin karıştığı kazada 6 kişinin bulunduğu araçta 1 yaşlarındaki bir bebeğin de yapılan tüm müdahalelere rağmen olay yerinde hayatını kaybettiği ifade edildi. Araçta sıkışan bir bayanın da itfaiye ekiplerinin yoğun çalışması sonucunda çıkarılıp ambulansla hastaneye sevk edildiği açıklandı.  Kazada, otomobildeki aynı aileden B. Kılıç (1), S.Kılıç (35), Ayfer Kılıç (60) hayatını kaybetti.

Kazada yaralanan Baba O.Kılıç, A.Kılıç, B.Kılıç tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

Keşan – Uzunköprü Karayolu Üzerinde Uzunköprü’ye 4 km mesafede O. Kılıç yönetimindeki özel bir otomobilin kavşağa girdiği sırada, kontrolü kaybederek yolun kenarında bulunan istinat duvarına çarptığı ve araçta bulunan 6 kişiden 3 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi.

Uzunköprü yakınlarında E-5 Karayolu üzerinde meydana gelen tek taraflı kazada can pazarı yaşandı.  Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi.  Kazanın yaşandığı Yol geçici olarak trafiğe kapandı. Uzunköprü’ye yaklaşık olarak 4 km mesafede meydana gelen kazada, tek taraflı yaşanan özel otomobilin karıştığı kazada 6 kişinin bulunduğu araçta 4 yaşlarındaki bir kız çocuğun da yapılan tüm müdahalelere rağmen olay yerinde hayatını kaybettiği ifade edildi. Araçta sıkışan bir bayanın da itfaiye ekiplerinin yoğun çalışması sonucunda çıkarılıp ambulansla hastaneye sevk edildiği açıklandı.   Edirne plakalı ve Edirne istikametine seyir halinde olduğu belirtilen aracın karıştığı tek taraflı kazada ağır yaralanan araç sürücüsü O.Kılıç, Oğlu ve dedesi, tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.