Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Uzunköprü’nün aynası projemiz imzalandı

admin | 14 Kasım 2015 | BÖLGE, Genel A- A+

Trakya Kalkınma Ajansınca yürütülmekte olan 2015 yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında Uzunköprü Belediyesi’nce başvurusunu yaptığımız ‘Uzunköprü’nün Aynası’ proje, Trakya Kalkınma Ajansından mali destek programın kabul görmesi ardından Belediye Başkanımız Av. Enis İşbilen ve Ajans Genel Sekreteri arasında imza töreni yapıldı.

Uzunköprü’nün aynası projemiz imzalandı

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekirdağ’da yapılan imza töreninin ardından açıklama yapan İşbilen; Trakya Kalkınma Ajansı ile imzaladığımız bu proje ile Demirtaş Mahallesinin çehresini değiştiriyoruz. Gar binasına giden yolun zeminini arnavut kaldırım taşı döşenmesi , tretuarların hazırlanması ve yolun sağlı ve sollu ışıklandırılması ile mahallemizi nostaljik bir görünüme kavuşturacağız.Bilindiği üzere kısa bir süre önce Uzunköprü-Çerkezköy tren seferleri tekrar başladı.Bundan sonraki adımımız Uzunköprü Tren İstasyonu eskiden olduğu gibi Avrupa’ya bağlamak olacaktır.Yapacağımız düzenlemeler ardından eski canlığına kavuşacak olan mahallemiz Uzunköprü’müzün Aynası olacaktır,dedi.

 

 

564 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 3,9092
EURO 4,8277
BIST 117.651,30
ALTIN 167,6743

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©