İnternet dünyasında nasıl bir kimlik ve rol ile yer almak istiyorsanız, o hedefe yönelik en fonksiyonel ve estetik siteler tasarlamak ana ilkemizdir. Karşılıklı görüşmelerimiz sonucu ürününüz, hizmetiniz, kurumsal kimliğiniz ve hedefleriniz analiz edilerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun web sitesini tanımlıyoruz. Hedefinize ve isteklerinize yönelik tasarım başlıklarımızı belirleyip, ön çalışmamızı onayınıza sunuyoruz. Karşılıklı görüş alışverişi sonucu onay verdiğiniz taslağı yayına hazırlıyoruz. Yönetim paneli vb kullanımlar için gerekli olan tüm doneleri ve bilgilendirmeleri tarafınıza yaptıktan sonra sitenizi yayına sunuyoruz.

Web tasarımı titiz işçilik gerektiren, kendine has dinamikleri ile bir laboratuvar konusudur., Bu konuda size en doğru çözümleri üretmektedir.

Görünen her şeyin tasarımın bir parçası olduğunun bilincinde olan Edirne Ajans, iyi görünmenin size özel yollarını bulmakta.

Aramalarda ön sırada yer almak için gerekli olan SEO optimizasyonunu Edirne Ajans, Seo Lab içerisinde uzman çözümlerle sağlamaktadır.

İnternet dünyasında nasıl bir kimlik ve rol ile yer almak istiyorsanız, o hedefe yönelik en fonksiyonel ve estetik web sitesini tasarlamak ana ilkemizdir.
 

 

İrtibat için:  0 284 214 24 04 - 0532 381 47 50

 

MERKEZ:: Abdurrahman Mah. Demir İş Merkezi No / 75  Ayşekadın - EDİRNE
Ofset Tesisi: Abdurrahman Mah. Göçmen Çeşme Sok. No: 18 / 3 Ayşekadın - EDİRNE
Telefon: 0284 214 24 04 - 0284 225 00 25
E-mail: [email protected]