Hoşgeldiniz  

 Firmanızın Tanıtımı için BİZ VARIZ...                              Edirne AJANS Medya Grubu                                       0 284 214 24 04 - 225 00 25

TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN TIKLAYIN

Yılın ilk cumasında Sezai Baba Cami’si doldu taştı

admin | 02 Ocak 2016 | BÖLGE, Genel A- A+

Yılın ilk cumasında Sezai Baba Cami'si doldu taştı (2)

 

,

 

 

 

 

Bir süre önce onarımı tamamlanan, üç bakan tarafından törenle açılan, Sezai Baba Türbesi ve camisi ziyaretçi akınına uğruyor.

Yılın ilk Cuma günü Sezai Baba Camisi büyük ilgi gördü.  Burada namaz kılmak isteyen cemaatle doldu taştı. Restorasyon sonrası camide ısıtma sisteminin yapılması ,çevre düzenlemesi yapılması sonucu ziyaretçi sayısında artış oldu.

Yılın ilk cumasında Sezai Baba Cami'si doldu taştı (1)

 

 

 

 

 

 

Sezai Baba türbesi için yurt içi ve yurt dışından çok sayıda ziyaretçinin geldiğini belirten Bostanpazarı Mahallesi sakinlerinden Hayrullah Dalar tarihi Sezai Baba Türbesi ve Camii’nin restore edilmesinden sonra ziyaret sayısının arttığını belirterek, “ Cami şu anda çok düzenli oldu.  Camiye gelenler rahat bir ortamda ibadetlerini yapıyor. Caminin düzenli olarak bakımı yapılıyor. Hasan Sezai Hazretlerini ziyaret etmek amacıyla başka illerden her gün en az iki otobüs geliyor. Hasan Sezai Hazretleri Türkiye’nin her yöresinde biliniyor, onun için onarılmasından sonra ziyaret sayısında büyük artış görüyoruz. Gelen ziyaretçiler bizleri de mutlu ediyor” dedi.

Yılın ilk cumasında Sezai Baba Cami'si doldu taştı (3)

 

 

 

 

 

 

 

Yılın ilk cumasında Sezai Baba Cami'si doldu taştı (4)

830 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7862
EURO 4,6653
BIST $9.835
ALTIN 162,8286

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Bu sitede yayınlanan haberler izin alınmadan yayınlanamaz. Kaynak gösterilemez Edirne Ajans Medya Grubu 2013©