Yöresel ürünler fuarı açıldı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Ekmekçizade Kervansaray’da yöresel ürünler pazarı açıldı. Açılış törenine Edirne Valisi Dursun Ali ŞAHİN, Vakıflar Bölge Müdürü Osman Güneren, İl Özel İdare Genel Sekreteri Muhammet Öztürk katıldı.

Yöresel ürünler fuarı açıldı (1)

 

 

 

 

 

 

 

Açılış töreninde bir konuşma yapan Edirne Valisi ŞAHİN, bu pazarının açılmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, “tabi ki burada pazarlanan ürünlerin benzeri bizde de satılmaktadır. Bu tür pazarların açılmaması ve Edirne esnafının da düşünülmesi gerekir. Benim görevim önce kendi bölgemdeki esnaflarımızı düşünmektir. Her şeye rağmen böyle bir fuarın açılışına evet dedik hayırlı uğurlu olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.

Yöresel ürünler fuarı açıldı (3)

 

 

 

 

 

 

 

ŞAHİN;  fuarda mallarını pazarlayan esnaflara yaptığı konuşmasında, “Burada sergilenen ürünlerin damak tadı olmalı en kaliteli ürünlerin burada sergilenmesi gerekir. Burada mallarını sergileyenlerin yüzleri gülerek Edirne’den ayrılmalarını diliyorum, burada satılan ürünlerin bir kısmı Edirne’de pazarlanır o esnaflarımızı da üzmemek lazım. Fuar, zaten kısa süreli olarak verildi. İnşallah iyi sonuç alacağınıza inanıyorum” dedi.

Yöresel ürünler fuarı açıldı (4)

 

 

 

 

 

 

Yöresel ürünler fuarı açıldı (5)