1.ci Kırkpınar Yılın En İyileri Ödülleri Sahiplerini Buldu

admin

653. Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nin ardından 1. Kırkpınar Yılın En İyileri Ödül Töreni düzenlendi. Ekmekçizade Ahmet Paşa Kervansaray’ında düzenlenen törene Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Belediye Başkanı Recep Gürkan, Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ ve davetliler katıldı.

1.ci Kırkpınar Yılın En İyileri Ödülleri (1)

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Ekmekçizade Ahmet Paşa Kervansarayı’ndaki törende, bir hafta boyunca Kırkpınar Tarihi Yağlı Güreşleri’ne yakışır şekilde etkinlikler düzenlendiğini söyledi.

1.ci Kırkpınar Yılın En İyileri Ödülleri (5)

Yılın siyasetçisi ödülünü alan MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğhan da Türkmenlere yönelik büyük Kırım olduğunu, ödülünü Türkmenler için aldığını aktardı.

1.ci Kırkpınar Yılın En İyileri Ödülleri (3)

Törende, yılın milletvekili merhum CHP milletvekili Mevlüt Aslanoğlu, yılın demokrasi ödülü Yalova Milletvekili Vefa Salman, yılın gazetesi Milliyet Gazetesi adına Fikret Bila, yılın köşe yazarı Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Yalçın Bayer, yılın televizyon programcısı Halk TV Haber Uğur Dündar, yılın muhabiri Halk TV Makbule Cengiz, yılın taraftar grubu Çarşı, yılın STK’sı Koruncuk Vakfı, yılın belediye başkanı Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Aygün, yılın iş insanı Edirne Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Tekirdağ Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Fatin Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fatinoğlu, yılın üniversitesi Bahçeşehir, yılın akademisyeni Yasemin Öney Cankurtaran, yılın kulüp başkan Kırklarelispor Külübü Başkanı Volkan Can, yılın iş kadını Arzu Yanlız Zangun ve Tülin Hathat ve yılın futbolcusu da Arda Turan seçildi.

1.ci Kırkpınar Yılın En İyileri Ödülleri (2)

1.ci Kırkpınar Yılın En İyileri Ödülleri (4)
1.ci Kırkpınar Yılın En İyileri Ödülleri

 

 

 

 

 103 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Birlik Başarılarını Perçinliyor

Trakya Birlik Cirosunda Artış Sağlayıp 500 Büyük arasında yine 77. sırada yer alarak İlk 500 İçerisindeki Yerini Muhafaza Etti.            İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırma Raporu”nda ilk 500 içinde yer alan ve yaptığı başarılı çalışmalar ve satışlarda kırdığı rekorlar ile son […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp