1.Murat Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Toplantısı yapıldı.

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

HABER – FOTO: Fikri AK

2012-2013 Öğretim Yılı, Edirne 1. Murat Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği toplantısı velilerin geniş katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda konuşma yapan Okul aile birliği başkanı Perihan KAPLAN, “Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu” olarak okulumuza ve siz değerli velilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak yapılacak çok iş var ve bizimde bu anlamda yapmak istediğimiz bir takım çalışmalar var.

1 murat lisesi-toplantı (2)

Yaptıklarımıza gelince, 4 dönemdir çalışan Yönetim Kurulumuz Veli-Okul İşbirliğini en iyi hale getirme çalışmalarını büyük ölçüde başarmıştır.

1 murat lisesi-toplantı

Bunların yanında çok az Okulda bulunabilecek Öğretmen-Veli-İdareci işbirliğini sağlamış Veli ilgisi iyi bir seviyeye gelmiştir. Okulumuz için en iyisinin olması dileğiyle saygılarımızı sunarken, yeni seçilecek kurula başarılar diler her türlü ihtiyaçları halinde hiçbir yardımdan kaçınmayacağımızı bildiririz.” Dedi. Daha sonra Yönetim kurulu ve denetim kurulu seçimi yapıldı. Toplantı Dilek ve temenniler bölümü ile sona erdi.


1 murat lisesi-toplantı (1)
1 murat lisesi-toplantı (3)

 

 

 491 total views,  2 views today

Next Post

Eski DP'li Başkan AK Parti'den Aday

2004–2009 yılları arasında Demokrat Partiden Uzunköprü Belediye Başkanlığı yapan Ercan Çobanoğlu 30 Mart 2014’te yapılacak olan mahalli seçimler için AK Parti’den Uzunköprü Belediye Başkan Adayı oldu. Bir süre önce eski parti arkadaşı daha sonra partisinden istifa ederek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olan Süleyman Soylu’nun Uzunköprü’ye gerçekleştirdiği ziyaret sırasında İktidar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp