“10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ” MESAJI

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Günümüzde hızla gelişen kitle iletişim araçları ile birlikte gücü ve etkinliği her geçen gün biraz daha artan gazetecilik mesleği, bir taraftan haberleşme özgürlüğünü sağlarken bir taraftan da kamuoyu oluşturulmasında ve sorunların giderilmesi noktasında yardımcı olmaktadır.

tredaş

Basın, demokrasinin vazgeçilmezleri arasında olup, basın çalışanları da fedakar bir şekilde görevini yürütmeye gayret göstermektedir. Doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, zor şartlar altında, kamuoyunun doğru ve tarafsız olarak bilgilendirilmesi görevini yürüten gazetecilerimizin, bu zorlu görevlerinin farkında ve bilincindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, görevlerini büyük bir özen ile gerçekleştiren, il merkezinde ve ilçelerimizdeki yerel gazete, dergi, televizyon ve radyolarda çalışan tüm gazetecilerimiz ile ulusal basın ve haber ajanslarımızın temsilcilerinin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

TRAKYA ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

(TREDAŞ)

 100 total views,  2 views today

Next Post

ETSO "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramınız kutlu olsun"

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Meclis Başkanı Mehmet Eren, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Yayınlanan Mesajda şu ifadelere yer verildi;  “Tarihin her döneminde Türk Milletinin gözü, kulağı, gür sesi olan Türk basını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp