14 Şubat’ta sevgi ve yalnızlık dile geldi

admin

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerde Edirnelilerin bir kısmı eşlerine ve sevgililerine duyduğu sevgiyi, bazıları ise yalnızlığını dile getirdi. Edirneliler, Afrin’de Zeytin Dalı Operasyonu’nu gerçekleştiren Mehmetçiği de unutmadı. , ‘Buradan Aşkıma Sesleniyorum Kürsüsü’nden vatana duydukları sevgiyi de haykırdı.

14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Edirne Belediyesi tarafından Saraçlar Caddesi’nde çeşitli etkinlikler düzenlendi. Fotoğraf çekim alanları, ‘Buradan Aşkıma Sesleniyorum Kürsüsü’ gibi birbirinden farklı aktivitelerin yer aldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Saraçlar Caddesi’ne gelen çiftler ‘Buradan Aşkıma Sesleniyorum Kürsüsü’nden sevgililerine ve eşlerine duyduğu sevgiyi, bazı Edirneliler ise yalnızlığını dile getirdi.

Edirneliler, fotoğraf çekim alanlarında da fotoğraf çekilerek, 14 Şubat’ı ölümsüzleştirdi. Bazı Edirneliler sevgilileriyle fotoğraf çekilirken, bazıları ise 14 Şubat’ı anlatan fotoğraf karesini çocukları ve arkadaşlarıyla paylaştı.

Edirneliler, Afrin’de Zeytin Dalı Operasyonu’nu gerçekleştiren Mehmetçiği de unutmadı. ‘Buradan Aşkıma Sesleniyorum Kürsüsü’n seslenen Edirneliler, vatana duydukları sevgiyi haykırırken; harekata katılan tüm askerlerin sağ salim ülkeye dönmelerini diledi.

 117 total views,  2 views today

Next Post

Firma Zarar etti, Kule Radarlar Kapatıldı

2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanununun ek 16. Maddesi çerçevesinde Trafik Elektronik Denetleme Sistemi (TEDES) kapsamında Edirne Merkezde 7 noktada hız ihlal sistemi, 5 noktada kırmızı ışık ihlal sistemi olarak kurulan Kule Radarların sözleşmesi yetkili firma tarafından fesih edildi. Araç sürücülerinin de özellikle Kule Radarların  kurulu olduğu bölgelerde belirlenen hız limitlerine […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp