2011 yılının En Başarılı Kadın Bürokratı Edirne’ye Veda etti

admin

Edirne’de resmi kurumların başında olan en önemli  isimlerin görev yeri değişiminde  fırtına dinmiyor..  Edirne’de özellikle İl sağlık Müdürlüğü görevini özverili bir şekilde yürüten Uzm Dr.  Hatice Gül 2011 yılının en Başarılı Kadın Bürokratı seçilmişti.  Aile Hekimliğine geçiş döneminde başarılı çalışmalara imza atan Edirne Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Hatice Gül görevinden ayrılacak olmasından dolayı internet sitesinde veda mesajı yayımladı.

hatice-gül

Edirne’de Aile Hekimliğinin başlangıcından bu yana, önce Sağlık Müdürlüğü ve ardından da Halk Sağlığı Müdürünüz olarak 7 yıldır sizlerle beraber büyük bir mutluluk ve onurla çalıştım.

hatice-gül2

 Edirne ili olarak sizin değerli çalışmalarınız sayesinde pek çok ulusal ve uluslarası başarıya imza attık.

Ancak nöbet değişimi vakti geldi. Sizlere Halk Sağlığı Müdürünüz olarak veda ederken; bugüne kadar olan uyumlu, özverili ve başarılı çalışmalarınız için herbirinize şahsım adına teşekkür ederim.
 
Sağlıkla kalın.

Uzm.Dr. Hatice GÜL
Halk Sağlığı Müdürü

 

Edirne Ajans Medya Grubu olarak Uzm. Dr. Hatice Gül’e yeni görev yerinde başarılar dileriz.

Uzman Dr. Gül’den sonra boşalacak olan Halk Sağlığı Müdürlüğü görevine  şu an İl Sağlık Müdürü görevini yürüten Dr. Turgut Çalışkan’ın atanacağı açıklandı.

 

 

 284 total views,  2 views today

Next Post

Kongolu İş adamları Edirne’nin tarihi lezzetlerini beğendi

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com TUSKON tarafından organize edilen Dünya Ticaret Köprüsü kapsamında Edirne’ye gelen Afrika Kongo Demokratik Cumhuriyetinden gelen iş adamları ve 25 iş kadını Edirne’nin tarihi lezzetlerini tatmak ve incelemek için Arslanzade üretim tesislerini ziyaret etti. BİŞDER Yöneticileri ve Kongo Demokratik Cumhuriyetinden gelen […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp