2014 yılı Lalapaşa Güreş Ağası’ndan iftar yemeği

admin

2014 yılı Lalapaşa Güreş Ağası’ndan iftar yemeği (4)

 

 

 

 

 

 

2014 yılında Lalapaşa İlçesinde yapılan Yağlı Güreşlerin Güreş Ağalığını yapan ve ilçeye yaptığı hizmetleri ile anılan,   İstanbul ili Silivri ilçesi Akören Köyü, Akören  Caddesi  no,66’da  faaliyetini sürdüren  Demirkıran Prefabrik  Tesisleri, Demirkıran Arsa Ofisi, Demirkıran Enerji Firmalarının  ve  Uydudan yayın yapa BER-TV sahibi   genç işadamı Abdullah Demirkıran, Kırklareli  Dereköy yolu  kenarındaki Dörtler Restoran’da bir iftar yemeği düzenledi.

2014 yılı Lalapaşa Güreş Ağası’ndan iftar yemeği (1)

 

 

 

 

 

 

 

Seçkin davetlilerin katıldığı iftar yemeğinde konuşan Abdullah Demirkıran,”Ramazan ayı gibi böyle mübarek ayda eş dostla bir araya gelip, iftar açmak,  farklı iş dalında çalışan insanların bir arada olmasını sağlamayı amaçladık. Sağ olsunlar dostlarımız bizi seven sayanlar bu davetimize katıldılar.

2014 yılı Lalapaşa Güreş Ağası’ndan iftar yemeği (2)

 

 

 

 

 

 

 

Dinimizin en güzel yanı bu. İslam dini insanlar arasında dostluk ve kardeşliğin gelişmesini amaçlıyor düşmanlıkları azaltıp sevgileri pekiştiriyor.

Özellikle 11 ayın sultanı olan Müslümanlarca en kutsal ay olan Ramazan ayında bu birlik ve beraberliği sağlamanın ayrı bir güzelliği vardır. Böyle iftar yemeğinde davetimize icabet eden tüm dostlarımın ramazan ayını ve daha sonra gelecek Ramazan Bayramını en iyi dileklerimle kutlarım” dedi.

2014 yılı Lalapaşa Güreş Ağası’ndan iftar yemeği (5)

 

 

 

 

 

 

 

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI DA ARAMIZDAYDI

Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider belediyenin Ramazan ayında her mahallede düzenlediği iftar yemeği sonrasında Abdullah Demirkıran’ın iftar yemeğine katıldı. Gider,  Demirkıran’a çalışma hayatında başarılar diledi. Bu arada Abdullah Demirkıran’ın sahibi olduğu BER-TV’ye konuşan Gider, Kırklareli Belediyesinin Ramazan ayı etkinlikleri hakkında açıklamalarda bulundu. Kırklareli Belediyesinin her zaman bölgede istihdam yaratacak ve iş alanı açacak girişimcilere gereken desteğin sağlandığını söyledi. Ve firma sahibine başarılar diledi.

2014 yılı Lalapaşa Güreş Ağası’ndan iftar yemeği (3)

 

 

 

 

 

 2014 yılı Lalapaşa Güreş Ağası’ndan iftar yemeği (6)

 147 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi'nin son meclis toplantısı

Edirne Belediye Meclis üyeleri temmuz ayı toplantısına adeta zoraki gelmiş gibiydiler. Tamamı bir an önce bu toplantı sona ersin de tatile gidelim der gibiydiler.             Toplantıda gündem maddeleri kısaca okunup söz almak isteyen meclis üyeleri bulunmadığı için bir biri ardında yapılan oylamalarda Belediye Başkanı Recep Gürkan görüşülen maddeler için “ […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp