2014 YILINDA 115 GÜN TATİL YAPILACAK

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Bu sene, Kurban Bayramı’nın 5 mesai gününü de kapsaması, Ramazan Bayramı, resmi tatiller ve hafta sonu izinleriyle toplam 117 gün dinlenen çalışanlar, 2014 yılında bu yıla göre iki gün daha az tatil yapacaklar.

tatil

2014’ün İlk Tatili 1 Ocak 2013’TE (YIL BAŞINDA) 

Gelecek yılın ilk tatili, yılbaşı gecesinin ardından 1 Ocak Çarşamba günü yapılacak. Çarşamba gününe denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile perşembe günü kutlanacak 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde çalışanlar birer gün tatil yapacak. Pazartesi gününe denk gelen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ise hafta sonu tatiliyle birleşecek.

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ 5 GÜN OLACAK

Ramazan Bayramı arifesi, 27 Temmuz Pazar gününe rastlıyor. 30 Temmuz Çarşamba günü sona erecek Ramazan Bayramı’nda üç mesai günü tatil yapılmış olacak. Çalışanlar, hafta sonu tatiliyle birlikte ise toplam 5 gün dinlenecek.

2014 YILINDA KURBAN BAYRAMI HAFTA SONUNA DENK GELİYOR..

Gelecek yıl Kurban Bayramı tatili, arife günü olan 3 Ekim Cuma başlayacak. Birinci ve ikinci günü hafta sonuna denk gelen Kurban Bayramı’nda, 6 Ekim Pazartesi ve 7 Ekim Salı günü de tatil olacak. Böylece hafta sonuyla birlikte toplam 5,5 gün tatil yapılabilecek.

2014 ‘te TOPLAM  115 GÜN TATİL OLACAK

Gelecek yıl toplam 14,5 günlük resmi ve dini bayram tatilinin 3,5 günü hafta sonuna denk geliyor. Yıllık izinler dışında, gelecek yıl hafta sonu, resmi ve dini bayramlar dahil toplam 115 gün tatil yapılacak.

 422 total views,  2 views today

Next Post

KOSGEB Müdürü Bedri Döngel’den Esnaf Odalarına Ziyaret.

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel ve Edirne KOSGEB Uzmanı Gülden Uslu Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ile beraber Uzunköprü ve Keşan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanlarını ziyaret etti. Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel ziyaretlerde KOSGEB olarak Edirne İlinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp