2018 Yılı Masa Tenisi Turnuvası Tamamlandı

admin

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklar, kadınlar, yaşlılar  ve aynı zamanda bakanlığımızın hizmet sunduğu dezavantajlı ailelerin çocukları ile şehit ve gazi yakınlarının çocuklarına sporun olumlu katkılarını sunmak amacıyla; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı çatısı altında, Gençlik ve Spor Kulübü kurulmuş ve her ilde de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerince birer şubesi açılmıştır.

Bu amaçla, Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü tanışmayı, kaynaşmayı sağlamak, çalışma hayatında iş motivasyonunu arttırmak ve dolayısı ile hizmet ettiğimiz alanlarda daha verimli çalışabilmek için 81 ilde personeller arası masa tenisi turnuvası düzenlenmiştir. İllerde kategorilerinde birinci olan personellerimiz tüm illerden gelen birinciler ile Muğla ili Fethiye ilçesinde İller arası şampiyonluk müsabakası yapacaklardır.

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü olarak, İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarımızdaki tüm personele yönelik 27.02.2018 tarihinde Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ekrem DEMİRAY Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen masa tenisi turnuvasında, Kadınlar ve Erkekler Kategorisi birinciler tespit edilmiştir.

Gerçekleştirilen masa tenisi turnuvasına; Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda Edirne Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Sebahattin BİLGİÇ ile birlikte İl Müdürlüğü ve Bağlı kuruluşlarda çalışan personeller katılım sağladı.

Yarışma sonucunda; Erkeklerde Edirne Melahat Hulusi DATENİN Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde görevli Şener YİRMİBEŞLER birinci olurken, Kadınlarda ise birinciliği; Uzunköprü 80.Yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde görevli Nurdan GÜNAY elde etti.

Birinci olan personellerimiz, Nisan ayında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde çalışan Personeller arası Fethiye’de düzenlenecek Türkiye Masa Tenisi Şampiyonasına katılma hakkı elde etti.

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak, İl birincisi olan personellerimize iş hayatında ve düzenlenecek olan müsabakalarda başarılar dileriz.

 155 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi’nden kar mesaisi

Meteoroloji Müdürlüğü’nün uyarılarını dikkate alan Edirne Belediye ekipleri, dün gece kar mesaisi yaptı. Gece 03.00 sıralarında başlayan kar yağışının kenti olumsuz etkilememesi için 12 ayrı ekip tuzlama çalışmalarını sürdürerek, özellikle ana arterlerin açık kalmasını sağladı. 26 Şubat Pazartesi günü başlayan ve kısa sürede kenti beyaza bürüyen kar yağışı; yaklaşık bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp