2021 YILI KIRKPINAR TARİHLERİ BELİRLENDİ

admin

Edirne Belediye Başkanlığı, 2021 yılındaki Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nin tarihlerini 28 Haziran-04 Temmuz olarak belirledi. Kırkpınar Güreşleri ise 02-04 Temmuz tarihlerinde yapılacak.

Edirne Belediyesi Encümeni’nin geçen hafta yapılan toplantısında, 2021 yılında yapılacak Kırkpınar etkinlikleri de görüşüldü. Ülke genelinde gerçekleştirilen yağlı güreş programının oluşturulması kapsamında, Edirne Belediye Başkanlığı, 2021 yılı Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nin 28 Haziran-04 Temmuz 2021 tarihlerinde olmasına karar verdi. Bu kapsamda Kırkpınar Yağlı Güreşleri de 02-04 Temmuz 2021’de gerçekleştirilecek.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, önümüzdeki yılın güreş organizasyonları planlaması kapsamında 2021 yılı Kırkpınar organizasyonunun tarihlerini belirlediklerini belirterek, “Pandemi maalesef tüm dünyada hayatı en kötü şekilde etkilemeye devam ediyor. Umarım önümüzdeki aylarda aşının da uygulanmaya başlamasıyla korona virüsü kontrol altına alınır ve hayat normale döner. Biz de başta Kırkpınar olmak üzere tüm yağlı güreşlerimizi gönül rahatlığı ile yapabiliriz” dedi.

 3,755 total views,  108 views today

Next Post

Başkan İBA, Uzunköprü İçin Müjdeli Haberi Verdi

Tekirdağ’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’dan, AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal ile birlikte Uzunköprü’müz için müjdeli haberimizi aldık.Sayın Cumhurbaşkanımıza arz ettiğimiz tarihi Uzunköprü’müzün onarım ihalesi, Aralık ayının sonuna kadar yapılacaktır.Hayırlı olsun. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ndan Tarihi Uzunköprü için müjdeli haber geldi. Tarihi Uzunköprü’nün onarım ihalesinin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp