23 Nisan Dergimiz yayında

admin

Edirne Ajans Gazetesinin ücretsiz eki olarak yayımlanan dergilerimizden “23 Nisan” dergimizin 2. Sayısı yayımlandı.

dergi-kpk

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın halkımıza tanıtımına katkı sağlamak amacıyla gazetemizce kültürel hizmet olarak sunulan “23 Nisan Dergimizde. Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkında yazısı ile Edirne Valisi Hasan Duruer, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü, Bilgin Özbaş, Edirne Belediyesi Uzman Psikoloğu Esra Selvi’nin “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkında görüşlerini kapsayan yazıları ile Kurum ve Kuruluşların, siyasi partilerin 23 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkında demeçlerinin yer aldığı dergimiz, Edirne genelinde tüm kurum ve kuruluşlarının yanı sıra okullarımıza ve resmi dairelerimize de dağıtımı yapılacak.

Untitled-1

Ülkemiz ve bölgemiz açısından önemli günlerde kültürel hizmet sunmak amacıyla gazete ile birlikte dergi yayınlamayı kendine görev edinen Edirne Ajans Gazetesi Böylece Edirne’de bu kapsamda hizmet sunan tek yayın kurumudur. Edirne Ajans Gazetemiz tarafından bugüne kadar ayrıca, Okul Başlıyor,8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Kırkpınar Dergilerini gazetemizin ücretsiz eki olarak sunarak önemli bir kültürel hizmeti vermektedir.

Dergimizi aşağıdaki linkten elektronik ortamda okuyabilirsiniz…

http://www.edirneajans.com/23nisan2014/default.html

 

 54 total views,  2 views today

Next Post

İPSALA’da 23 Nisan Coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm Türkiye’de olduğu gibi İpsala’da da törenlerle kutlandı. İlk tören saat 9.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Mehmet Engin tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Törenin ardından saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan bayram […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp