“23 NİSAN ÖZEL” Dergimiz Çıktı

admin

Edirne’de sesli ve yazılı basında emin adımlarla ilerleyen EDİRNE AJANS Medya Grubu; Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün çocuklarımıza armağan ettiği “23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI” nedeniyle “23 NİSAN ÖZEL” dergisini yayınladı.

23nisan

Önceki gün Başta Edirne olmak üzere, Havsa ilçesi ve köyleri, Süloğlu ilçesi ve köylerine ücretsiz olarak dağıtılan “23 Nisan ÖZEL” Dergimiz halkın ve çocukların büyük beğenisini topladı.

Havsa ilçesinde dergi dağıtımı yapan ekibimiz Belediye Başkanı Oğuz Tekin’e “23 Nisan Özel” dergisini bizzat verdi. Başkan Tekin açıklamasında; “Edirne Ajans çalışanlarını sesli ve yazılı basında sergilediği başarılı performanslarını dergi yayıncılığına da yansıttıkları için tebrik ediyorum. Bu anlamlı günde özel bir dergi çıkardığınız için sizi kutlarım” dedi.

 

Öte yandan Süloğlu ilçesinde de dergi dağıtımı yapan ekibimizle birlikte olan Edirne Ajans Şirket Müdürü Necmi ENGİN;  Belediye binası önünde bulunan; Edirne Vali yardımcısı Abdullah ASLANER, Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik ve beraberindekilere  “23 Nisan ÖZEL” dergisini takdim etti. Belediye Başkanı Atik ve Vali Yardımcısı Aslaner ve beraberindekiler dergimizi inceledikten sonra duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Öte yandan Edirne Ajans Şirket Müdürü Necmi Engin yaptığı açıklamada;  Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğin yarınları olan çocuklarımıza armağan ettiği  bu anlamlı bayramı Hepimiz küçük yaşlarda  büyük coşkularla yaşadık ve kutladık. Bizler de   Edirne Ajans ailesi olarak çocuklarımızın en büyük bayramı olan bu anlamlı günün önemini yayınladığımız “23 NİSAN ÖZEL” dergimiz ile bir kez daha hatırlatmak ve okuyucularımızla paylaşmak istedik. Dergimiz Edirne il genelinde okurlarımıza ücretsiz olarak 23 Nisan 2013 tarihinden dağıtılmaya başladı. Birçok yere dağıtılan dergimiz büyük ilgi gördü. Bu da bizi çok mutlu etti. Kamu ve halkın yararına olan  projeleri hayata geçirmek için çalışıyoruz.  Bunun yanında okurlarımız dergimizi www.edirneajans.com/23nisan/default.html  adresimizden de elektronik ortamda okuyabilirler. Yine facebook ve twitter adresimiz olan “edirneajans” adresinden de bizi takip edebilirler.  Dergimize ulaşamayan okurlarımız Gazetemiz merkez büromuzdan (Demir iş merkezi No: 75 – 6.Noter Yanı – AYŞEKADIN – EDİRNE) dergimizi temin edebilirler..  Bu duygularla tüm okurlarımızın ve dinleyicilerimizin, Edirne 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutluyoruz” dedi.

DSC_0105

DSC_0108

DSC_0097 DSC_0101 DSC_0102   DSC_0109 DSC_0110

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0111

Dergi yayıncılığında Edirne’de ilklere imza atan Edirne Ajans; ilk kez aylık olarak yayınladığı SPOR CENNETİ EDİRNE dergi yayınlarının yanı sıra,  yılda bir kez yayınlanan “OKUL BAŞLIYOR, 8 MART KADINLAR GÜNÜ, KIRKPINAR ÖZEL, 23 NİSAN ÖZEL, İLÇELERİMİZİ TANIYALIM”  dergi yayınlarıyla kamuoyunun büyük taktirini topladı.

 

23nisandergi

 147 total views,  2 views today

Next Post

23 Nisan Törenlerine giden Okul servisi kaza yaptı

Edirne’de Selimiye Meydanı’nda kutlanacak olan 23 Nisan törenlerine giden Trakya Birlik İlkokulu öğrencilerinin bulunduğu servis aracı kaza yaptı. Kazada 6 öğrenci hafif şekilde yaralandı. HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK  İÇİN TIKLAYIN…. Kaza, sabah 09.25 sıralarında 1. Murat Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi ile Güngör Mazlum Caddesi’nin kesiştiği kavşakta meydana geldi. Trakya Birlik İlkokulu’ndan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp