23 Nisan Özel Dergisine büyük ilgi

admin

23 Nisan Özel Dergisine büyük ilgi (1)

 

 

 

 

 

 

 

Ajans Gazetesi’nin ücretsiz eki olarak yayımlanan dergileri “23 Nisan” dergisi okuyucularına ulaştı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın halka tanıtımına katkı sağlamak amacıyla Ajans Gazetesi’nin kültürel hizmet olarak sunulan “23 Nisan Dergisinde; Başbakan Davutoğlu ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın Dünya Çocuklarını Kabulü ilgili yazıları, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ‘ın çocuklar ile ilgili paylaşımları, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili yazıları, Beykent Okulları Kurucu Temsilcisi Fatma Günal’ın “Bir Asır öncesinden Bir asır sonrasını görebilmek “isimli Yazısı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı ile Kurum ve Kuruluşların, siyasi partilerin 23 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkında demeçlerinin yer aldığı dergi, bölgede okullarımıza ve resmi dairelerimize de dağıtımı yapıldı.

23 Nisan Özel Dergisine büyük ilgi (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemiz ve bölgemiz açısından önemli günlerde kültürel hizmet sunmak amacıyla gazete ile birlikte dergi yayınlamayı kendine görev edinen Ajans Gazetesi böylece bölgede bu kapsamda hizmet sunan tek yayın kurumudur.
23 Nisan Özel Dergisine büyük ilgi (2)

 

 

 

 

 

23 Nisan Özel Dergisine büyük ilgi (3)

 

 

 

 

23 Nisan Özel Dergisine büyük ilgi (5)

 

 

 

 

 

23 Nisan Özel Dergisine büyük ilgi (6)

 

 

 

 

 

23 Nisan Özel Dergisine büyük ilgi (7)

 114 total views,  2 views today

Next Post

Gençlerin de katılımı ile ''57. Alay Vefa Yürüyüşü''

Gençlik ve spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ”57.Alay Vefa Yürüyüşü” yüzlerce gencin katımıyla gerçekleşti. Çanakkale Zaferi’nde destanlaşan ve tarihe sığmayan kahramanlıklarıyla anılan 57. Piyade Alayı Şehitleri için gençler buluştu. Selimiye Camisi önünden başlayan yürüyüşe  Edirne Vali Vekili Mustafa ERGÜN, Edirne Vali Yardımcısı Mustafa Serdar BAKIR, İl Jandarma Komutanı J.KD.ALB.Kamuran ERSAN, İl […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp