24 Temmuz Basın Bayramı Kutlu olsun

admin

Edirne 15 Temmuz Demokratik Gençlik Derneği Başkanı Veysel Güner ve Basın ve Medya Başkanı Eyüp Seha Uğurluel 24 Temmuz Basın Bayramı  nedeniyle mesaj yayınladı.

Edirne 15 Temmuz Demokratik Gençlik Derneği Başkanı Veysel Güner ; “Kişi, kurum ve toplum katmanlarına, kamu yararı gözeterek yayınlar yapan, haber alma ve haber yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Nitekim 15 Temmuz Fetö Hain Darbe Kalkışmasında basınımızın üstlendiği rol demoktarik toplumların en önemli güvencelerinden biri olduğunu göstermiştir. 15 Temmuz 2016 tarihinde hep birlikte gördük ki doğru mesajların, olabildiğince geniş kitlelere, hızlı ve ilk ağızdan ulaştırılması sayesinde basının, bir ülkenin birliğini ve bütünlüğünü korumak noktasında da anahtar rolü bulunmaktadır. Bu vesileyle o karanlık gecenin aydınlığa çıkmasında katkısı bulunan tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum.  Bu duygu ve düşüncelerle, mesleğini hakkıyla yapma gayretinde olan, çalışmalarında devletin ve milletin çıkarlarını gözeten tüm basın çalışanlarının ve basın yayın kuruluşlarının 24 Temmuz Basın Bayramını bir kez daha tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. “dedi.

Edirne 15 Temmuz Demokratik Gençlik Derneği Basın ve Medya Başkanı Eyüp Seha Uğurluel tüm Basın Mensuplarının 24 Temmuz Basın Bayramını tebrik ettiğini belirterek ; “Bizlerin her daim yanında olan, milletimizin birlik ve beraberliği, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü esas alarak yayın ve haber yapan tüm basın mensuplarımızın bayramını tekrardan tebrik ediyorum” dedi.

 

 137 total views,  2 views today

Next Post

Borç Yapılandırmasında Son Gün 31 Temmuz

Edirne Vergi Dairesi Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada Borç yapılandırmada son günün 31 Temmuz 2018 olduğu ifade edildi. Açıklamada;  “7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun 18 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Sözkonusu kanun vadesi 31.03.2018 tarihine kadar olan borçları ve beyana tabi vergilerde 31 Mart […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp