25 Kasım Stadyumu AVM Değil Yeşil Alan Olsun

admin

Edirne Kent Konseyi Yürütme Kurulu adına açıklama yapan  Özer Demir 25 Kasım Stadyumunun TOKİ’ ye devredilmesi ve yerine AVM, rezidans, otopark vb yapılması fikrine karşı olduklarını belirtti.

25 Kasım Basın Açıklaması 01.10.2013

Demir; “01.Temmuz 2013 tarihinde yaptığımız “25 Kasım Stadı AVM Değil Yeşil Alan Olsun” çağrımıza kentine sahip çıkan 50 kurumun imza koyduğunu 19.Temmuz.2013 tarihinde kamuoyu ile paylaşmıştık.

İlgili ve yetkililer, atanmış ve seçilmişler;

50 kurumun ortak talebini, Edirnelinin güçlü sesini DUYMADI…
25 kasım basın açıklaması-01.10.2013

“25 Kasım Stadı AVM Değil Yeşil Alan Olsun” diyen yüzlerce Edirnelinin sanal ortamdaki imzalarını GÖRMEDİ…

Değerli Edirneliler,

“25 Kasım Stadı AVM Değil Yeşil Alan Olsun” isteği kentin ortak talebidir. Edirne Kent Konseyi olarak, bu sessizliği bozmak için bir adım daha atmanın gerekli olduğuna inanıyoruz.  25 Kasım Stadı’nın AVM değil yeşil alan olması için neler yapacağımızı hep birlikte tartışmak ve birlikte kararlaştırmak için 09.Ekim 2013 Çarşamba günü saat: 17.00 de İnşaat Mühendisleri Odası toplantı salonunda toplanıyoruz.

Çağrımız tüm kurumlara ve kentine sahip çıkan tüm yurttaşlaradır.  Sesimizi duyurabilmek için, katılımınız ve katkılarınız önemlidir” dedi

 

 216 total views,  2 views today

Next Post

Tugay Komutanından Emniyet Müdürüne Ziyaret

Müdürü  Cemil CEYLAN’ı makamında iade i ziyarette bulundu. Tuğgeneral Arı Cemil Ceylan’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve başarılar diledi. Emniyet Müdürü Ceylan da 54. Mekanize Tugay Komutanı Tuğ General Hidayet Arı’nın kendilerini ziyaretten mutlu olduklarını kendisine görevinde başarılar dilediklerini söyledi.      217 total views,  3 views today Edirne Ajans Haber MerkeziBufferemailFacebook0TwitterPinterest0LinkedinPrint
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp