26.Ahilik Haftası kutlama etkinlikleri başladı

admin

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB’a bağlı oda başkanları, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Çetin Kürkçü, Edirne Ticaret İl Müdürü Mustafa Kurt, Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören Ahilik Haftası Kutlamaları çerçevesinde Edirne Valisi Hasan Duruer, Edirne 54 üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Hidayet Arı ve Edirne Belediye Başkan Vekili Mahmut Keskin’i makamlarında ziyaret ettiler.

DSC_0084

 

DSC_0037

 

DSC_0032

 

Esnaf ve sanatkarların ekonomik durumları hakkında Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ’dan bilgi alan Edirne Valisi Hasan Duruer esnaf ve sanatkarların Ahilik Bayramını kutladı.

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği heyeti Ahilik Haftası Kutlamaları çerçevesinde Edirne Belediye Bandosu eşliğinde Atatürk Anıtına çelenk sundu.

DSC_0082

 

 

 172 total views,  2 views today

Next Post

MHP’nin Edirne Temasları

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya geçtiğimiz hafta Edirne deydi. İlk olarak İl Merkezinde basın toplantısı yaparak partisinin seçimlerde izleyeceği politika ve ülkenin genel politikası konusunda açıklama yaptı: Türkiye’nin içinde bulunduğu iç ve dış siyasi açmazı anlattı. MHP Genel Başkan Yardımcısı İl Merkezinde yaptığı bu toplantıyla yetinmedi. Yanına İl […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp