3 Kişiyi Yaralayan Şahıs Kayıplara Karıştı

admin

Edirne’de Londa Asfaltı üzerinde bulunan bir derneğe gelen kimliği belirlenemeyen şahıs dernekte bulunanların üzerine rastgele ateş açtı. Dernekte bulunan 3 kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken, polis şahsı yakalamak için çalışma başlattı.
Olay öğle saatlerinde Londra asfaltı üzerinde bulunan Eski Londra asfaltı esnaflarının koruma ve yaşatma derneğinde meydana geldi. Yüzünü montunun şapkasıyla kapatan şahıs hiçbir şey söylemeden içerde oturan vatandaşların üzerine kurşun yağdırdı. Saldırıda Fikret Çalışkan, Sezgin Bakırcı ile Hikmet Akıncı yaralandı. Saldırıda yaralan 3 şahıs olay yerine gelen ambulansla hastanelere kaldırıldı.
Saldırı sırasında dernekte bulunan Ziya çalışkan, “Biz içerde oturuyorduk, bu sırada içeri biri girdi ve 5-6 el ateş etti. Yüzünü montunun şapkasıyla kapattığı için kim olduğunu göremedik. Ateş ettikten sonra kaçtı” dedi.
Polis saldırgan şahsın yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 280 total views,  2 views today

Next Post

Göçmenler Terminalde Otobüs Beklerken Yakalandı

Edirne’nin Keşan ilçesinde terminalde otobüs bekleyen göçmenler, polis tarafından yakalandı. Edinilen bilgiye göre, daha önce yurt dışına kaçak çıkmak isterken yakalanan ve İstanbul’daki kamplardan serbest bırakılan 3’ü çocuk 20 Afgan, Edirne’nin Keşan ilçesine plakası ve sürücüsü öğrenilemeyen araçlarla geldikten sonra Keşan-Gelibolu Karayolu üzerinde araçtan indirildi. Burada şahısları yol üzerinde gören […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp