“30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI” KUTLU OLSUN

admin

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Trakya Üniversitesi Rektörlüğü kutlama mesajı yayınladı. Yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi; “Tarih boyunca hürriyet ve istiklale meftun, bağımsızlık timsali yüce milletimizin, Kahraman Türk Ordusu ve Başkomutan Gâzi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde verdiği son bağımsızlık mücadelesinin ve destansı zaferinin sembolü olan “30 Ağustos Zafer Bayramı”nın 97. yılını ülke olarak bir kez daha büyük bir gurur ve mutlulukla kutluyor; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Milletimizin bayrak ve vatan sevgisi, ordumuzun kahramanlığı ve cesareti ile kazanılan, tarihimizin en büyük destanlarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, her daim hafızalarımızda diri ve canlı kalarak Türk milletinin hürriyet ve istiklâl düşüncesinin ölümsüz bir nişanesi olarak yaşamaya devam edecektir. 

Aziz Türk Milletinin ve kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun… “

 287 total views,  2 views today

Next Post

CUMA HUTBESİNDE MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’TEN VE SİLAH ARKADAŞLARINDAN TEK KELİME BİLE BAHSEDİLMEMESİNİ KINIYORUZ.

EMPERYALİZMİ YENİLGİYE UĞRATAN “BÜYÜK ZAFER”İN 97. YILDÖNÜMÜNDE OKUNAN CUMA HUTBESİNDE MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’TEN VE SİLAH ARKADAŞLARINDAN TEK KELİME BİLE BAHSEDİLMEMESİNİ KINIYORUZ. ADD Edirne Şubesi Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Başkan Celil Özcan; “EMPERYALİZMİ YENİLGİYE UĞRATAN “BÜYÜK ZAFER”İN 97. YILDÖNÜMÜNDE OKUNAN CUMA HUTBESİNDE KEMAL ATATÜRK’TEN VE SİLAH ARKADAŞLARINDAN TEK KELİME BİLE […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp