30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

admin
 Türk milletinin nice fedakârlıklarla verdiği istiklal mücadelesini bütün dünyaya haykırdığı ve sonucunu zaferle taçlandırdığı 30 Ağustos tarihi; kahraman ordumuzun ve aziz milletimizin şanlı tarihinde açtığı altın bir sayfadır.
30agustos
            Tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos zaferi ile Türk milleti egemenliğini kayıtsız şartsız tüm dünyaya haykırmıştır. Bu zafer; Türk milletini yok etmeye çalışan emperyalizme karşı milletimizin ebedi bekasının en önemli göstergesidir. Bu zafer; yoksulluğa, haksızlığa ve tüm olumsuz şartlara rağmen işgale baş eğmeyen Atatürk önderliğindeki milletimizin zaferidir.
30agstsza

Bu düşüncelerle EDİRNE AJANS MEDYA GRUBU olarak tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, bu topraklarda hür ve kendi bayrağımız altında yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

 

 239 total views,  2 views today

Next Post

Esas Sorun Burada

Halkımızın taba olmaktan kurtulup millet olma yolunun başlangıcı sayılan Osmanlı Devletinin son yıllarından başlayarak, günümüze kadar artarak devam eden, bir türlü demokrasiyi, paylaşmayı, karşı fikirleri içine sindiremeyen, birinin ak dediğine kara deme alışkanlığımız günümüzde de devam etmektedir. Ortak noktada birleşmeyi kabul etmeyen bağlı olduğu siyasi görüşü, fikirleri mutlak doğru olarak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp