42 Dernek Yöneticisi Sedefçi’yi Ziyaret Etti.

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Belediyesi’nde bir araya gelen 42 dernek başkan ve yöneticileri, Başkan Sedefçi’ye teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

dernek-yöneticieri-sedefçi-ziyareti-edirne

 

hamdi-sedefçi-recep-gürkan2

Edirne Belediyesinin Edirne’deki derneklere yapmış oldukları maddi manevi katkılarından dolayı Atatürkçü Düşünce Derneği önderliğinde toplanarak Sedefçi’ye teşekkür ettiler.

dernek-yöneticieri-sedefçi-ziyareti-edirne-bilal-turan

Başkan Sedefçi, büyük bir heyecan içinde olduğunu, 20 yıllık başkanlık zamanında ilk kez böyle bir toplulukla bir arada olmaktan gurur ve onur duyduğunu, et ve tırnak gibi olduklarını belirtti.

hamdi_sedefçi-edirne

Sedefçi,Edirne sorunları birlikte çözeceklerini vurgulayan Sedefçi, “Edirne’yi Avrupa kenti yapma yolunda birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Belediye olarak bunu yapamayız. Sizler ile birlikte çalışarak birbirimize destekte bulunarak Edirne’yi bir Avrupa kenti yapacağız” dedi.

hamdi-sedefçi-recep-gürkan

 

dernek-yöneticieri-sedefçi-ziyareti-edirne2

Teşekkür ziyaretine gelen dernek ve vakıf ve yöneticileri söz alarak derneklerine yapılan yardımlar nedeniyle Sedefçi’ye teşekkür ettiler. Ziyarette söz alan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Yürük, “Dernek ve kuruluşlara yapmış olduğu maddi manevi desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Katkılarından dolayı kendisine kabul ederse teşekkür plaketi vermek istiyoruz” dedi. Ressam Aşkın Sulku tarafından yapılan Başkan Hamdi Sedefçi’nin portresi, ressam tarafından Sedefçi’ye armağan edildi.

sedefçi-tablosu-edirne

sedefçi-tablosu-edirne2

sedefçi-tablosu-edirne3


dernek-yöneticieri-sedefçi-ziyareti-edirne3 

 46 total views,  2 views today

Next Post

Evde Sağlık Hizmetleri hasta ziyareti

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Halk Sağlığı Müdürlüğünce yapılan açıklamada; “Evde Sağlık Hizmeti alan vatandaşlarımıza sağlık ziyaretleri yanında halini hatırını ekonomik durumlarını ve diğer sorunlarını belirlemek ve yardımcı olmak amacıyla Müdürlük İdarecileri tarafından belli bir program dahilinde şehir içi ve köylere yapılan ziyaretler hız kesmeden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp