“45 yılda yapılamayanlar 45 ayda yapıldı”

admin

Süloğlu Belediye Başkanı Erol ATİK gazetemize yaptığı açıklamada; 45 yılda yapılamayanı 45 ayda yaptık” dedi.

İlçede yapımı devam eden okulumuz inşaatı hızla dem ediyor. İnşallah ikici dönem başında her şeyini tamamlamış olarak Eğitim ve Öğretim yılına başlayacak. İlçemizdeki ihtiyacı karşılayacak bir eğitim binası olacak.

DSC_0239

 

HASTANE ONAYI ÇIKTI..

Sayın Bakanımızın Mehmet Müezzinoğlu’nun  ilçemize söz verip te yaptığı işlerinden bir tanesi de hastane binasıdır. İlçe hastanemizin onayı çıktıktan sonra yer konusunu belediye olarak temin ettik. Ekim ayında temelini sayın bakanımız atacak ve ilk startı vereceğiz. İlçemizdeki sağlık ocağı olarak hizmet veren binamız yeni hastane yapılana kadar HASTANE olarak hizmet verecek. Şu anda sağlık ocağı hastaneye dönüştürüldü. Hemşire ve doktor kadrosu hazırlanıyor. Yeni hizmet binası hazır olduğunda kadrosu ile birlikte yeni hizmet binasına geçerek halkımıza sağlık hizmeti en iyi şekilde sunulacaktır.

DSC_1153

Hastane nin yapılması bölge insanımızın sıkıntılarını da gidermiş olacak. Vatandaşlarımızın daha sağlıklı, daha ekonomik ve daha hızlı bir şekilde sağlık hizmeti almasını sağlamış olacağız. Bunun için  özellikle Sayın Sağlık Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na  ilçemiz ve bölgemiz adına çok teşekkür ederiz.   İlçemiz de bugüne kadar alamadığı hizmeti bu dönemde almış olacak.

DSC_1012

 169 total views,  2 views today

Next Post

Sedefçi; “Öğrencilere Okulların ilk günü Ulaşım Bedava”

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi Belediye Meclisinde düzenlediği  basın toplantısında okulların açılacağı ilk gün Pazartesi günü ETUS’un  tüm öğrencileri ücretsiz taşıyacağı müjdesini verdi. Basın toplantısında ilk olarak yeni eğitim yılına başlayacak öğrencilere başarılar dileyen Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi,daha sonra şunları kaydetti: “  Okula başlayan tüm yavrularımıza başarılar dilerim.Sağlıklı bir eğitim geçirmelerini,başarılı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp