5 Metrelik Kanalizasyon Çukuruna Düşen Araçtan Yara Almadan Çıktılar

admin

AW0000075 Metrelik Kanalizasyon Çukuruna Düşen Araçtan Yara Almadan Çıktılar

Virajı alamayarak yol kenarındaki inşaatın su kanalına dik bir şekilde düşen ve kepçeye çarparak duran araçtan 2 kişi yara almadan çıktı.

 

Keşan İlçesi’nde meydana gelen trafik kazasında, bir inşaatın 5 metrelik kanalizasyon çukuruna düşen araçtaki iki kişi, yara almadan kurtuldu.

Edinilen bilgiye göre kaza saat 23.30 sıralarında meydana geldi. Hastane istikametinden Belkoop’a seyir halinde olan S.E (32) yönetimindeki 22 FK 423 plakalı otomobil, 19 Kasım Caddesi istikametinde seyir halinde iken, yolun kaygan olması nedeniyle keskin virajı alamayarak, Semt Sahası yanındaki inşaatın 5 metrelik kanalizasyon çukuruna düştü.

Çukura düşen araç buradaki kepçeye çarparak durabildi. Kanalizasyon çukurunda dik bir şekilde duran otomobilde bulunan S.E. ve A.C. (30) kendi imkanlarıyla sıkıştıkları yerden çıkarken, hiçbir yara almadan kazayı atlattı. Olay yerine gelen ambulansın ayakta tedavi ettiği S.E. ve A.C., daha sonra ise olay yerine gelen polis ekiplerine kazanın oluş şekli hakkında bilgiler verdi.

Kazayı duyan vatandaşlar ise olay yerine gelirken, 5 metrelik kanalizasyon çukuru içersinde dik bir şekilde duran aracı görünce ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Çukura düşen araç, olay yerine gelen çekici ile bulunduğu yerden kaldırılırken, yolun inşaat nedeniyle çamurlu olduğu v zeminin kaygan olduğu öğrenilirken kazanın bu nedenden dolayı meydana geldiği iddia edildi.

 223 total views,  2 views today

Next Post

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2. SINIF ÖĞRENCİLERİ TARİH TURUNDA

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 2. SINIF ÖĞRENCİLERİ TARİH TURUNDA Özel Edirne Bahçeşehir İlkokulu 2. Sınıf öğrencileri, öğretmenleri Müjde Gaye GÜNDOĞDU ve Sinem GÜNEL rehberliğinde Edirne’nin tarihi yerlerini gezdiler. Sultan II. Bayezid tarafından 1484–1488 yıllarında Mimar Hayreddin‘e yaptırılan Bayezid Külliyesi gezi ekibinin ilk durağıydı.Cami, imaret, hastane, medrese, hamam, mutfak ve erzak depolarından oluşan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp