52. Kütüphane haftası kutlanıyor

admin

????????????????????????????????????

28- Mart ile 3 Nisan tarihleri arasında kütüphane haftası etkinlikleri başladı. Kütüphane haftası süresince çeşitli etkinlikler yapılacak.  Bugün yapılacak etkinliklerde “ 81 ilde kitap okuyoruz etkinliği”” İnsan Okur” saat 12.30 ile 13.00 saatleri arasında Saraçlar Caddesinde gerçekleşecek. Ceren kitapevinde söyleşisi ve imza töreni var. Saat 14.00 te  Edirne İl halk kütüphanesi konferans Salonunda  Necmi Duygulu, Sezen Özol, Çetin İmer ,Sema Sandalcı kitap ve Kütüphane konusunda bilgi verecek. Yine İl Halk kütüphanesi konferans salonunda  saat 15.30’da  Fıkra anlatma yarışması yapılacak.31 Mart Perşembe günü yapılacak etkinliklerde  Edirne İl Halk Kütüphanesi Konferans salonunda saat 10..00 ile  14.00 saatleri arasında  Yazar Nurgül Ateş ile söyleşi ve imza günü var.

52. KÜTÜPHANE HAFTASI (2)

 

 

 

 

1 Nisan Cuma günü İl Halk Kütüphanesi konferans salonunda yerel Tarih Gurubu Söyleşi ve imza töreni yapılacak.  Güngör Mazlum kitaplarını imzalayacak. Mübadil Kent Edirne konusunda söyleşi yapılacak. Saat 14.00 te Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda Fatih Erdoğan ile söyleşi programı ve imza töreni  var. Diğer taraftan hafta süresince İl Halk Kütüphanesini ziyarete gelen okullara kütüphanenin tanıtıma yapılacak.52. KÜTÜPHANE HAFTASI (1)

 

 

 

 

 

 

????????????????????????????????????

 64 total views,  5 views today

Next Post

ACAR, kültürel ve sportif etkinliklere destek olduk

Makedonya- Türkiye Kültür Haftası süresince gelen konuklara destek veren Acar Tesisleri Sahibi İbrahim Acar, “ biz Edirne’nin yararına olan her etkinlikte yer alıyoruz. Yeter ki Edirne’ye katkımız olsun bir çivi çakalım, uzun yıllardan bu yana aynı sevda içindeyiz. İnşallah bundan sonra da katkı yapmaya devam edeceğiz. Yeter ki bilgimiz olsun. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp