5,7 şiddetinde ki Deprem EDİRNE’DE HİSSEDİLDİ…

admin

EDİRNE’DE HİSSEDİLDİ… Bugün saat: 13:59’da Marmara denizinde meydana gelen 5,7 şiddetinde ki Deprem Edirne’de de etkisini gösterdi. BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KANDİLLİ RASATHANESİ VE DEPREM ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ (KRDAE) tarafından Merkez üssü Marmara Denizi olarak belirtilen depremin 5,7 şiddetinde olması vatandaşlarda tedirginlik ve korku yarattı. Bu yılın şu ana kadar Trakya’da yaşanan en büyük depremi olduğunu ifade eden Uzmanlar zaman zaman hartçı sarsıntıların da yaşanabileceğini ifade etti. SİLİVRİ AÇIKLARINDA – MARMARA DENİZİ’nin 12,6 KM Derinliğinde meydana gelen Deprem’de şu ana kadar herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadığı bildirildi.

Deprem sonrası İstanbul’da telefon hatları kilitlendi.

DEPREM nedeniyle cep telefonlarında kısa süreli iletişim sıkıntısı yaşayan vatandaşlar çareyi yakınlarını WhatsApp üzerinden arayıp ulaşmaya çalıştı.

Avcılar’da Minare yıkıldı…

İstanbul Avcılar Semtinde ki Merkez Camii’nin 1 minaresinin belli bir kısmının yıkıldığı açıklandı.

Resim

 289 total views,  2 views today

Next Post

Bilinçli Tüket Bilinçli Harca programı Radyo Su'da

Edirne Ticaret İl Müdürlüğü, gerek piyasadaki fiyat etiketi denetimleriyle gerekse Tüketici Hakem Heyeti çalışmalarıyla tüketicilerin çıkarlarını korumaya yönelik çabalarını sürdürmektedir. Tüketicilerin aydınlanmalarını sağlamayı amaç edinerek tanıtım ve bilinçlendirme faaliyetlerini sürdüren Edirne Ticaret İl Müdürlüğü “Bilinçli Tüket Bilinçli Harca” programıyla kitlelere ulaşarak hem üretici/satıcılarda sorumluluk bilincinin oluşmasına hem de eğitimli, bilinçli tüketicilerin sayısının artmasına katkıda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp