7. GAZETECİ GÖZÜYLE KIRKPINAR FOTOĞRAF YARIŞMASI’NA BAŞVURULAR BAŞLADI

admin

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 7’incisi düzenlenecek olan ‘Gazeteci Gözüyle Kırkpınar Fotoğraf Yarışması’na başvuruları başladı. Gazeteci gözüyle en iyi Kırkpınar fotoğraflarının yarışacağı yarışmanın başvuruları 18 Mayıs tarihinde sona erecek.

Edirne Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Gazeteci Gözüyle Kırkpınar Fotoğraf Yarışması’nın 7’incisi 657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali kapsamında Edirne’de görev yapan gazeteciler arasında  düzenlenecek. Kırkpınar’ı birebir soluyan, her anını yaşayan ve tanık olan Edirne’de görev yapan gazetecilerin objektifinden Kırkpınar’ın gazeteci refleks ve perspektifiyle vurgulanması, fotoğraf kareleri aracılığıyla paylaşılmasının amaçlandığı yarışmanın son başvuru tarihi ise 18 Mayıs 2018  olarak belirlendi.

Her yarışmacının en fazla 4 adet renkli ya da siyah-beyaz eserle katılabileceği yarışmanın detaylarına ve başvuru formuna www.edirne.bel.tr adresinden ulaşabilecek.

Yarışmanın Seçici Kurulu’nda Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, Edirne Valiliği Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ender Aydın, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Edirne İl Müdürü Uğur Ülgen, Basın İlan Kurumu Edirne İl Müdürü Ebubekir Günel, Edirne Belediyesi Meclis Üyesi Mahmut Keskin ve Mehmet Özçuhacı yer alacak.

Yarışmada birinciye 3 bin TL, ikinciye 2 bin TL, üçüncüye bin 500 TL, Belediye Özel Ödülü’nü kazanan gazeteciye 1250 TL, Kel Aliço Pehlivan Ödülü’nü kazanana 750 TL, Mansiyon Ödülü’nü kazanan 10 kişiye ise 350’şer TL para ödülü verilecek.

 95 total views,  5 views today

Next Post

Ayşe Nilhan Aras Edirne’de

  Türkiye’nin Uluslararası Alanda Saygınlığı olan Metro Gastro Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ayşe Nilhan Aras Edirne Dr.Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Öğrencileri ile Mutfak Kültürü ve Girişimcilik ‘ Konulu Söyleşiye Katıldı.           EDİRNE  TÜRKİYE MUTFAK KÜLTÜRÜ ARAŞTIRMACISI AYŞE NİLHAN ARAS’I AĞIRLADI Yiyecek İçecek ile Seyahat Konaklama Hizmetleri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp