7 Haziran’da uygulanacak seçim yasakları

admin

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ,  07 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 25.Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde seçim süresince esnaf ve sanatkârları ilgilendiren yasaklar konusunda açıklama yaptı.

EMİN İNAĞ

 

 

 

 

 

 

 

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek olan genel seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Edirne İl Emniyet Müdürlüğünce Birliğimize gönderilen yazı ile Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı’nın 19.04.2015 tarih ve 703 sayılı karar ile alınması gereken önlemler bildirilmiştir. İlgili karar çerçevesinde 25.Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde seçim süresince alkollü içki satılmasının yasak olduğu ayrıca kahvehane, kıraathane ve internet kafe gibi umuma açık eğlence yerlerinin kapalı kalacağı ve eğlence niteliği taşıyan lokantalarda sadece yemek verilebileceği bildirilmiştir.” Dedi.

Seçim günü belirtilen karar doğrultusunda hareket edilmesi gerektiğini belirten  Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diledi.

 

 

 

 103 total views,  2 views today

Next Post

Doğru söze ne demeli

İl Genel Meclisinin ETSO’da  yapılan  toplantısına katılan Edirne Valimiz Dursun Ali Şahin, İl Genel Meclis üyelerinin yoğun ilgisi ile karşılandı.             Valimize sevgi gösterme yarışında CHP’li meclis üyeleri AK Parti üyelerini geride bıraktı. Yaptıkları konuşmalarda Edirne Valisine yönelik övücü sözlerle genellikle maçlarda rastlanan görüntüleri andıracak tarzda Edirne Valisi lehine sloganlar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp