Abdi İpekçi Caddesi Tozdan Kurtuldu

admin

T.C. Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Abdi İpekçi Caddesinde asfaltlama çalışması gerçekleştirdi.

Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği asfaltlama çalışması ile yeni yerleşim bölgesi olan Abdi İpekçi Caddesi tozlu yoldan kurtularak asfalt yola kavuştu.

Fen İşleri Müdürlüğünde görevli yetkililerin verdiği bilgiye göre; “asfaltlama çalışması yaptığımız bu alan yeni yerleşim bölgesi olduğu için burada ikamet eden vatandaşlarımızdan yoğun bir şikayet alıyorduk. Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ın da talimatı ile asfaltlama çalışması gerçekleştiriliyor” dedi.

belediye asfaltlama (2)

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ise yaptığı açıklamada “Abdi İpekçi Caddesinin Kıyık bağlantısının olduğu bölgeden geçen yol toprak olduğu için burada ikamet eden vatandaşlarımızdan sürekli şikâyetler alıyorduk. Bu şikâyetler doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğümüz şantiyesinden temin edilen asfalt malzemesi ve Fen İşleri Müdürlüğüne ait ekipmanları kullanarak toprak olan Kıyık bağlantı yolunun asfaltlama çalışmasını gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetler Edirneli vatandaşlarımız için. Vatandaşlarımızın da rahat bir yaşam sürmeleri için tüm gücümüzle çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

belediye asfaltlama (1)

Abdi İpekçi Caddesinde ikamet eden vatandaşlar asfaltlama çalışmasından son derece memnun kaldıklarını belirterek Belediye Başkanı Gürkan’a ve asfaltlama işinde görevli Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ettiler.

belediye asfaltlama (3)

 

 

 78 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Valisi İl Genel Meclisini Ziyaret Etti

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin İl Genel Meclisinin Ağustos ayı toplantısına katıldı. Vali Şahin burada yaptığı konuşmada her ay toplantıya katılacağını söyledi.  Toplantıya Özel İdare Genel Sekreteri Muhammet Öztürk, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş katıldı. Edirne Valisi Şahin İl Genel […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp