ABEM Bölgesel Avrupa Proje Festivali’nde

admin

Türk Ulusal Ajansı Tarafından Düzenlenen Bölgesel Avrupa Proje Festivali Açılışı İstanbul’da Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış’ın katılımlarıyla gerçekleşti. Fuar’a Edirne’den Mustafa Necati  İlköğretim Okulu ile Edirne Doğa Sporları Kulübü Derneği de kurdukları standlar ile katkı sağladı.

Mustafa Necati İlköğretim Okulu öğrencilerinden oluşan ritim grubunun gösterileriyle açılan fuara Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış’ın beraberinde , Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşarı M.Haluk Ilıcak, Müsteşar Yardımcısı Dr. Fatih Hasdemir, Ulusal Ajans Başkanı Musa Ceylan, Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, Edirne’den ise  Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan ve Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan katılım gösterdi.

 272 total views,  2 views today

Next Post

Beykent Öğrencileri Geleneksel Türk Düğününü Canlandırdı

Edirne Beykent Koleji yetkililerince yapılan açıklamada “Bulunduğumuz Mekan ve Zaman” teması altında “Geçmişten Günümüze” adlı sorgulama ünitesini bitiren 3. sınıf öğrencilerimiz, bol renkli görüntülere sahne olan sonuç etkinliklerini geçtiğimiz hafta tamamladılar.   Ünite süresince çeşitli gezilerle bilgi toplayıp kayıt tutan öğrencilerimiz; çeşitli drama çalışmalarıyla, izledikleri video ve filmlerle, yaptıkları araştırmalarla […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp