Abem Edirne Belediyesi’nde

admin

Edirne Valiliği Avrupa Birliği Eşgüdüm Merkezi tarafından 28 Ocak 2013 Pazartesi günü Edirne Belediyesi yönelik düzenlenen toplantıda, ABEM Program Sorumlusu İpek Eğmen tarafından Proje Döngüsü sunumu yapılmış,   Ulusal Ajans- Hayat boyu Öğrenme ve Gençlik Programları hakkında ayrıntılı bilgi verilmiştir.

Toplantımızın amacı; ilimizdeki tüm kurum ve kuruluşlar arasında iletişim, işbirliği ve eşgüdümü sağlamak, sahip olunan deneyim ve bilgiyi bu kurum ve kuruluşlara aktarmak, AB fonlarını kullanarak Ulusal ve Uluslar arası projeler oluşturulmasını teşvik etmektir. abem belediye (3)

 106 total views,  2 views today

Next Post

İktidar Partisinde Aday Olmanın 7 Kıstası

AK Parti, belediye başkanı olmak isteyenlerde 7 kriter arıyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, yerel seçimlerin yaklaştığı şu günlerde AK Parti’nin aday göstermek için aradığı kriterleri açıkladı. Türel, “öncelikli olarak halkın itibarına ve parti teşkilatlarının olumlu düşüncelerine mazhar arkadaşlarımızı tespit etmeye yöneliktir” dedi.   “7 AŞAMADAN OLUŞUYOR” AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Türel, AK Parti’nin aday göstermek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp