ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL EDİRNE’DE… ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL: “ADLİYEDE YALNIZ DEĞİLSİNİZ”

admin

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Edirne’ye geldi.
Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Değerlendirme Toplantısına katılmak ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere kente gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Edirne Valisi Ekrem Canalp, Edirne Milletvekili ve KEFEK Başkanı Fatma Aksal ve il protokol mensupları tarafından karşılandı. Bakan Gül, ilk olarak Edirne Margi Hotel’de, “Adli destek ve mağdur hizmetleri değerlendirme” toplantısına katıldı.


Edirne Valisi Ekrem Canalp ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ilde gerçekleştirilen Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Değerlendirme toplantısında açılış konuşmalarını yaptı.

“ADLİYEDE YALNIZ DEĞİLSİZSİNİZ”
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Edirne’de gerçekleştirdiği ‘Mağdur Odaklı Adalet Buluşmaları’ toplantısı kapsamında yaptığı konuşmada, “Adliyenin kapısı herkes için adaletin kapısıdır anlayışıyla kurduğumuz Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri birimimiz; adliyede mağdurların elinden tutuyor, onların gözü kulağı oluyor. Parolamız, “adliyede yalnız değilsiniz.” İfadeleri ile dikkat çekti.
Programı kapsamında, Ak Parti Edirne İl Başkanlığında partilileri ile bir araya gelen Gül, sırasıyla Edirne Adliyesi, Edirne Valiliği’ni ziyaret etti.

ADLİYE PERSONELİ İLE BİRLİKTE YEMEK YEDİ
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Vali Ekrem Canalp ile birlikte Edirne Adliyesini ziyaret etti. Adliye birimlerini gezen Bakan Gül ve Vali Canalp personel ile birlikte yemek yedi. Ardından Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, meslekte 25 yılını dolduran personele başarı belgesi verdi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bakan-abdulhamit-gul-1-1024x683.jpg

VALİLİK ŞEREF DEFTERİNİ İMZALADI
Bir dizi program ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Adalet Bakanı Abdülhamit GÜL, Vali Ekrem Canalp’i makamında ziyaret ederek, Valilik Şeref Defterini imzaladı.

MERKEZ PROGRAMININ ARDINDAN KEŞAN’A GEÇTİ
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Edirne merkezdeki ziyaret ve temaslarının ardından karayolu ile Edirne’nin Keşan ilçesine geçerek, orada Keşan Adliyesi ve Keşan Belediye Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.
Haber: Koray Ustabaşı

 475 total views,  9 views today

Next Post

BUNUN ADI HİZMET’TİR. GÜRKAN TALİMAT VERDİ, SANAYİ SİTESİ'NDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Altyapı çalışmaları nedeniyle 1.Küçük Sanayi Sitesi’nde kazılan yolların üstü dolgu malzemesi ile kapatıldıktan sonra hızla asfaltlanmaya başladı.Geçtiğimiz hafta Başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile 1.Küçük Sanayi sitesine adeta çıkarma yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Sanayi Sitesi Başkanı Cafer Rokovet ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek Sanayi sitesinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp