ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL EDİRNE’YE GELİYOR

admin

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere 24 Eylül Cuma günü Edirne’ye geliyor. Bakan Gül’ün ilk olarak Edirne Margi Hotel’de, “Adli destek ve mağdur hizmetleri değerlendirme” toplantısına katılacağı duyuruldu. Programı kapsamında, Ak Parti Edirne İl Başkanlığında partilileri ile bir araya gelecek olan Gül’ün, sırasıyla Edirne Adliyesi, Edirne Valiliği’ni ziyaret etmesi bekleniyor.
MERKEZ PROGRAMININ ARDINDAN KEŞAN’A GEÇECEK
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Edirne merkezdeki ziyaret ve temaslarının ardından karayolu ile Edirne’nin Keşan ilçesine geçerek, orada Keşan Adliyesi ve Keşan Belediye Başkanlığına ziyaret gerçekleştirmesi bekleniyor.

 518 total views,  8 views today

Next Post

EDİRNE BELEDİYE BANDOSU'NDA GEÇMİŞTEN GELECEĞE

Edirne Belediye Bandosu’na 1955 yılında 17 yaşındaki genç bir sanatçı olarak katılan Mişel Ovadya, yıllar sonra Edirne’ye geldi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 10 yılı aşkın süre Edirne Belediye Bandosu’nda trompet çalan Mişel Ovadya’ya unutulmaz bir sürpriz yaptı. Edirne Belediye Bandosu’nu karşında gören Mişel Ovadya büyük heyecan yaşadı. Edirne Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp