Adalet Sarayı Yanına Bu Görüntüler Yakışmıyor

admin

Edirne Merkez Abdurrahman Mahallesi sınırları içinde bulunan Yeni Adalet Sarayı yanındaki boş alan yağmur yağdığında göl haline geliyor.Alanın çevresi ise çöplükten farksız.
Daha önceleri Roman çadırlarının bulunduğu alanda daha sonraları gerekli düzenleme yapılmadı. Çadırların yer aldığı yer yağışlı havalarda adeta göl haline gelmesi ile Armoni Sokağının devamı olan çevreden geçmenin mümkün olmadığını belirten mahalle sakinleri, adalet Sarayına her gün farklı yörelerden binlere insan gelip gidiyor.
Böyle önemli bir yerin çevresinin bu durumda olmaması gerekir. Bu alanda hiç olmazsa yetkililer Kepçe ile bu alanda çevre düzenlemesi yapmaları gerekmez mı?
Buradaki çirkinliklerin ve mikrop yuvası görüntülerin giderilmesi gerekir. Şehrimize böyle hoş olmayan görüntüler yakışmıyor, bu durumu yetkililere hatırlatmak istiyoruz” uyarısında bulundularIMG_4860

 206 total views,  2 views today

Next Post

Trakya İçin Yeni Bir Tehlike.!

Bir yandan Ergene kirliğini gidermek için çabalar devam ederken, diğer taraftan İstanbul nüfusunu azaltmak, buradaki sanayinin bir bölümünü Trakya’ya aktarmak için çabalar sürüyor gibi görünüyor. Bu tür çabaları gördükten sonra,Edirne ve Trakya genelinde konuta ağırlık verilmesinin ileriki yıllarda  nüfusun artacağı düşünülmesinden  kaynaklandığını dikkate almamak  mümkün değil. Çoğumuzun dikkatinden kaçmış olabilir. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp