Aday Adayları Ticaret Borsasında karşılaştı

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

AK Parti Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Şemsettin Emir Edirne Ticaret Borsası ziyareti sırasında Borsada karşılaştığı CHP Belediye Başkan Aday Adayı Şükrü Ciravoğlu’na başarılar diledi.

şemsettin-emir-şükrü-ciravoğlu-etb-edirne-özay-öztürk (2)

İki ayrı partinin önemli aday adayının samimi hareketleri ve örnek davranışları kamuoyunda takdirle karşılandı.

şemsettin-emir-şükrü-ciravoğlu-etb-edirne-özay-öztürk (3)

 

Şemsettin Emir’den Borsa’ya ziyaret

 

AK Parti Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Şemsettin Emir Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım’ı makamında ziyaret etti.

şemsettin-emir-şükrü-ciravoğlu-etb-edirne-özay-öztürk

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Şemsettin Emir çalışmalarına Kurumları ziyaret ederek devam ediyor. Önceki gün Edirne Ticaret Borsası’nı ziyaret eden Emir, Borsa Başkanı Özay ÖZTÜRK ve Meclis Başkanı Fedai Canım’a çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Borsa Başkanı Özay ÖZTÜRK; Şemsettin EMİR’e çalışmalarında başarı dileklerini sundu.


şemsettin-emir-şükrü-ciravoğlu-etb-edirne-özay-öztürk (1)

 

 

 76 total views,  2 views today

Next Post

MAHALLİ SEÇİM HEYECANI ARTACAK

2014 yılı Mart ayında yapılacak mahalli seçimin günlerinin yaklaşması siyasi partilerin bu seçimde yarışacak kadroları aday adaylarının ortaya çıkması ile, mahalli seçimleri bugün olmasa da önümüzdeki günlerde halkın gündemine taşıyacak. Bu arada aday adayları arasında da heyecan doruk noktada geceleri uykuları kaçıyor olmalı. En geç bu yılın sonunda mahalli seçimlerde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp