Aday adaylarından adaylara destek

admin

CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt, Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan Ve Gürkan Güneser  teşekkür turunun ikinci gününde Keşan, Enez.İpsala ve Meriç İlçe başkanlıklarını ziyaret etti.

aday adaylarından destek (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Keşan İlçe Başkanlığında aday adayları arasında yarışan Mustafa Bezbaş,Vedat Koyuncu,Samet Serdar Dinçer Milletvekili adaylarının yanında yer alarak” Umuda yolculuğumuzda Edirne 3-0 yapacak.Aday adaylığı yarışı bitti. Üyelerimiz adaylarımızı belirledi.Bizlerde adaylarımızın yanında omuz omuza çalışarak Edirne’den üç milletvekili çıkaracağız.Hedefimiz iktidar olmak Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Başbakan yapmak”   İlçe Başkanı Erdoğan Gümilcineli’de “ adaylarımız için çalışacağız çok çalışıp Edirne’den Ankara’ya üç milletvekili göndereceğiz” dedi.

aday adaylarından destek (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Enez,İpsala ,Meriç İlçe Başkanlıklarında da sevgi ve coşkuyla karşılanan adaylar “ Umuda yolculuğumuzda hedefimiz İktidar olmak.Örgütümüzle uyum içinde çalışıp Ankara’ya 3 Milletvekili göndereceğiz”

aday adaylarından destek (3)

 115 total views,  2 views today

Next Post

Avukatlar terör saldırısını kınadı

Şehit edilen  Cumhuriyet Savcısı  Mehmet Selim Kiraz’a  yönelik saldırıyı kınamak amacıyla Edirne Barosu Atatürk Anıtı önünde bir tören düzenledi.  Sadece Edirne Barosu Avukatlarının katıldığı  törende saygı duruşu, İstiklal Marşı ardından anıta çelenk konuldu. Daha sonra konuşan Edirne Barosu Başkanı  Av. Özgür Yıldırım; Terör saldırısı sonucunda şehit olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp