Adaylar Yetki Belgelerini Aldı

admin

CHP Edirne İlçelerinin tamamının yetki belgeleri dün düzenlenen törenle adaylara teslim edildi. Ağa Köşkü Restaurantta düzenlenen törende konuşan CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt, parti olarak uzun süren bir sürecin ardından adaylarını belirlediklerini ifade ederek, “Bugün adaylarımıza yetki belgelerini veriyoruz. Partimize ve Edirnemize hayırlı olsun” dedi.

chp belediye başkan adayları-yetki belgelerini aldı (9)

Bozkurt konuşmasının ardından tüm ilçe ve belde belediyebaşkan adaylarını davet ederek, yetki belgelerini teslim etti. Adaylar yaptıkları konuşmalarda CHP’nin oylarını artırarak partilerini iktidara taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.

chp belediye başkan adayları-yetki belgelerini aldı (20)

CHP Uzunköprü İlçe Başkanı İnanç Sülüş yaptığı konuşmada, bazı partililerin çıktıkları yoldan döndüklerini ifade ederek, “Aramızdan ayrılanlar oldu. Ama biz yolumuzdan dönmeyiz. Partimizin gösterdiği adayın her zaman arkasında duracağız” diye konuştu.

chp belediye başkan adayları-yetki belgelerini aldı (43)

CHP Edirne Milletvekili ve Belediye Başkan adayı Recep Gürkan ise partilerinde uzun bir aday adaylığı sürecinin yaşandığını hatırlatarak, “Bu süreçde aday adaylarımız büyük bir çalışma gerçekleştirdi. Kendilerini tanıtmaktan çok partimizin tanıtımını yaparak partimize büyük bir katkıda bulunmuşlardır. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Bu arkadaşlarımız Belediye Meclisi listelerinde yerlerini alacaktır. Cumhuriyetin savunucusu partimizde yoldan dönenler oldu. Biz Cumhuriyetin savunucusu partimizde her zaman yol aldık ve yolumuza devam edeceğiz. İster Ahmet olsun ister Mehmet, Cumhuriyetin kalesi CHP’nin savunucusu Edirneliler yine partimize destek verecektir” dedi.

chp belediye başkan adayları-yetki belgelerini aldı (45)

Konuşmaların ardından CHP’nin tüm adayları bir arada basına poz verdi. Coşku içinde son bulan tanıtım toplantısının ardından adaylar seçim çalışmalarına hız verdi.

chp belediye başkan adayları-yetki belgelerini aldı (46) chp belediye başkan adayları-yetki belgelerini aldı (47) chp belediye başkan adayları-yetki belgelerini aldı (53) chp belediye başkan adayları-yetki belgelerini aldıkpk

 

 

 

 

 572 total views,  2 views today

Next Post

Karambole Giden Haberler

Biz basın mensupları şu günlerde siyasetçilerin rüzgârına kapıldık. Haberlerimizin büyük bölümünü siyasilerin çalışmaları, konuşmaları oluşturuyor. Bunların dışında sanki başka haberler yokmuş gibi, bu aylarda adeta mahalli seçim haberlerine kilitlendik. Bu haberlerin dışındaki gelişmelere, bölgemizde şehirlerin dışında meydana gelen, haber konusu olabilecek olaylara bir göz attığımızda, ülkemizde yaşanan son ekonomik dalgalanmanın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp