ADEN Koleji öğrencileri hafta sonu Edirne’deydi

admin

DSCF6929

ADEN Koleji Gezi Gözlem Kulübü, 6 Nisan 2013 Cumartesi günü Edirne’ye gezi düzenledi. 4. Ve 5. Sınıf öğrencilerinin katıldığı gezide, Edirne’nin tarihi yerleri hakkında rehber eşliğinde öğrencilere bilgiler verildi.

ADEN Koleji İlkokul Müdürü Mehmet Engin, konu hakkında yaptığı açılmada, öğrencilerin Edirne’de bulunan tarihi ve kültürel yerleri yakından görmeleri ve incelemelerinin faydalı olacağını kaydetti. Engin, “Öğrencilerimiz bu gezi sayesinde, bölgelerini daha yakından tanıdıklarını ve geniş bilgi sahibi oldular. Gezinin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

ADEN Koleji öğrencileri sırasıyla, Şükrü Paşa Anıtı, İkinci Beyazıt Külliyesi (Sağlık Müzesi), Sarayiçi, Selimiye Camii, Arasta, Lozan Anıtı ve Pazarkule Sınır Kapısı’nı gezerek Keşan’a döndüler.

Geziye, ADEN Koleji İlkokul Müdürü Mehmet Engin, 4. Sınıf Öğretmeni Lale Kayalı, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Öznur Aksoy Kireç, Görsel Sanatlar Öğretmeni Deniz Bulut ve Basın Danışmanı Gökhan Yumuşak da katıldılar.

 

 177 total views,  2 views today

Next Post

EDİRNE BELEDİYESİ TÜM-SEL-SEN İLE SÖZLEŞME İMZALADI

Edirne Belediyesi’nde görev yapan 306 memura brüt 300’er TL yardım parası verilmesini kapsayan sözleşme, Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ve Tüm-Bel-Sen Genel Başkanı Vicdan Baykara tarafından imzalandı. Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ile Tüm-Bel-Sen Genel Başkanı Vicdan Baykara  Belediye Nikah  salonunda ortaklaşa bir basın toplantısı düzenleyerek Edirne Belediyesi’ndeki 306 memura verilecek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp