ADLİYE YOLUNDA ONARIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

admin

Şehit Emniyet Müdürü Ertan Nezihi Turan Caddesi’nde yol onarım çalışmaları başladı. Geçtiğimiz hafta kent merkezinde etkili olan sağanak yağışlar kenti adeta felç etmişti. Bir çok işyeri ve Apartmanların bodrum katlarını su basmış ve şehir içindeki zarar gören yollar araç sürücülerine zor anlar yaşatmıştı. Kentte devam eden altyapı çalışmaları nedeniyle sağanak yağmurdan da zarar gören caddelerde yol onarım çalışmaları başladı.


Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatıyla çalışmalarına hız veren Edirne Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Şehit Emniyet Müdürü Ertan Nezihi Turan Caddesi’nde selden zarar gören yerleri onarmaya başladı. Adliye Sarayı ve Sanayi Sitelerine ulaşımın da sağlandığı Caddeye adeta çıkarma yapan ekipler, asfaltlama işlemine geçmeden önce yolun altyapı eksiklerini giderdi.

ASFALTALAMA İŞLEMİ EN KISA SÜREDE GERÇEKLEŞECEK

Gazetemize açıklama yapan Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Yaver Tetik, Havaların soğuk olması nedeniyle asfaltlama çalışmalarının yapılmadığını ifade ederek; “Havaların istenen şartlara gelmesiyle birlikte büyük bir süratle asfaltlama çalışmalarımız devam edecek.”dedi.

AK PARTİ’DEN BELEDİYE ÇALIŞANLARINA ÇAY İKRAMI

Şehit Emniyet Müdürü Ertan Nezihi Turan Caddesi’nde çalışma yapan Edirne Belediyesi Fen İşleri ekiplerine AK Parti Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan ve İl Genel Meclis Üyesi Melek Uzgör çay ikram etti. Havanın soğuk olmasına rağmen çalışmalarına devam eden ekipler AK Parti yöneticilerinin çay ikramı ile sıcak bir nefes aldı. AK Parti’li yöneticilerin Belediye emekçilerine çay ikramı büyük takdir topladı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti İL Genel Meclis Üyesi Melek Uzgör; “EDIRNE Ak parti İl bşk binamızın önündeki Alt yapı çalışmalarını sürdüren ,Beldiyemiz çalışanlarına İlçe bşk Önder ÖZCAN ile birlikte sıcak Cay ikramında bulunarak, kolaylıklar diledik🙋🏼‍♀️” ifadelerine yer verdi.

 1,040 total views,  2 views today

Next Post

DESTEKLERİ VERİN ÇAĞRISI SAATLER İÇİNDE GERÇEKLEŞTİ.

Önceki gün gazetemize açıklama yapan CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, esnafa verileceği söylenen kira ve gelir kaybı desteğinin hala ödenmemesine değinerek “üç kuruş verecekler onu da ellerine yüzlerine bulaştırmadan vermeyi beceremediler, destekler de maske dağıtımına dönmesin” demişti. Haber yayınına girdikten kısa süre sonra esnafa Ocak- Şubat-Mart aylarında 1000’er […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp