Ağaçlı kaldırım olur mu?

admin

Kocasinan Mahallesi Yüksel Yeşil İlköğretim  yanındaki  yeşil alanın  kaldırım yapılması mahalle halkının tepkisine neden oluyor. Daha önceleri mahalle halkının tepkisi nedeniyle  yolun genişleme çalışması  daha sonra tekrar gündeme getirilerek  yeşil alan kaldırım yapıldı.alanda dikili ağaçlar kaldırımın ortasında  kaldı.

ağaçlı kaldırım oluır mu (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Mahalle sakinleri bu yolun trafiği yoğun olan bir yol olmadığını çok az sayıda araç geçtiğini belirterek Yolun genişlemesi  yanındaki işyerine araç park alanı yaratmak için mi yapıldı. Üstelik bu kadar geniş kaldırıma ne gerek var. Bu alanın yeşil alan olarak kalmasını kim engelledi. Buraları taş yığını haline getirip  çirkinlik yaratılıyor. Yeşil alan yaratacağım diye  böyle yeşil alanları yok etmelerini doğru bulmuyoruz” diye tepkilerini dile getirdiler.

ağaçlı kaldırım oluır mu (2)

 159 total views,  5 views today

Next Post

Bircan, dur durak bilmiyor

Geçen hafta yapılan ön seçimde CHP Edirne  milletvekili sıralamasında  ikinci sarada yer alan, Erdin  Bircan  dur durak bilmiyor. Gece gündüz demeden vatandaşlara ve meslek odalarına ziyaretlerini sürdürüyor. Cumartesi günü erken saatlerde Küçük Sanayi sitesinde esnafları ziyaret edip sorunlarını dinleyen Bircan,  bu arada Edirne Demirciler  Kaynakçılar Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı  Hayri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp