Ahilik Haftası Etkinliklerine Davet Ettiler

admin
Edirne’de, Ahilik Haftası etkinlikleri Atatürk Anıtı’nda çelenk sunumuyla başladı. Anıttaki etkinliklerin ardından Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ başkanlığındaki heyet Vali Günay Özdemir’i ziyaret ederek Ahilik Haftası etkinliklerine davet ettiler.
Edirne Ticaret İl Müdürü Mahmut Altun, Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, yılın ahisi Hasan Yılmaz, yılın kalfası Ata Tülü, yılın çırağı Hüsnü Can Sever, il ve ilçe esnaf ve sanatkârlar odaları temsilcileri birlikte Vali Günay Özdemir’i ziyaret ettiler. Birlik Başkanı İnağ, hafta boyunca yapacakları etkinlikler hakkında bilgiler vererek Vali Özdemir’i etkinliklere davet ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Özdemir, ahilik sisteminin aslında bir yaşam biçimi olduğunu ifade ederek, yüzyıllardır devam eden bu sistemin gelecekte de devam ettirileceğini söyledi.

 152 total views,  2 views today

Next Post

Milletvekili Erdin Bircan’ın Torunu oldu

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan’ın  Pera isminde kız torunu dünyaya geldi.   Eren ve Gökçe Bircan  çiftinin kızı Pera bebek önceki gün İstanbul Acıbadem International Hospital  hastanesinde dünyaya geldi. Bircan ailesi bu mutluluğu sosyal medyadan yayınladığı fotoğraf ile paylaştı. Fotoğrafı gören sevenleri gerek sosyal medya üzerinden gerekse telefonla arayarak Bircan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp