Ahmet Çetin Dayanışma Gecesi Düzenledi

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

AK Parti Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Çetin Sultan Otelde dayanışma gecesi düzenledi. Partililerin büyük ilgi gösterdiği gecede konuşan Çetin kendisinin diğer aday adayları gibi partisi için çalışmalara katıldığını belirtti.

ak-parti-edirne-ahmet-çetin (7)

Belediye Başkan Adaylığı için partisi tarafından kime verilirse ona saygılı olacaklarını ve destek vereceklerini ifade ederek, hafta sonunda AK Parti’nin Edirne’de Belediye Başkan aday adayları için eğilim yoklaması yapacağını burada partililerin kendilerine en yakın gördükleri aday adaylarına oy vermeleri uyarısında bulunarak bu konuda hiçbir etki altında kalmamaları gerektiğini belirtti.

Mahalle muhtarlarının siyasi görüşlerini ortaya koymalarının doğru olmadığını ifade eden Çetin, konuşmasında daha sonra görevin kendisine verilmesi durumunda yapacağı hizmetler konusunda bilgi verdi.

Haber-Resim: Muhsin Başak

ak-parti-edirne-ahmet-çetin ak-parti-edirne-ahmet-çetin (1) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (2) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (3) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (4) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (5) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (6)
ak-parti-edirne-ahmet-çetin (8) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (9) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (10) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (11) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (13) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (14) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (15) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (16) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (17) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (18) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (19) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (20) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (21) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (22) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (23) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (24) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (25) ak-parti-edirne-ahmet-çetin (26)

 

 38 total views,  2 views today

Next Post

Yunus Ekşi “Hamle Söylemle Değil Eylemle Yapılır”

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com İşadamı Yunus Ekşi Çözülmesi gereken 10 belediye hamlesini açıkladı. Ekşi şunları kaydetti; “ Edirne’de yapılan sağlık hamleleri ile Bakanların Sağlık Merkezi haline dönüşecek olan Edirne’miz aşağıda belirtilen hamlelerle birlikte Balkanların en güzide kenti haline dönüştürülecektir. Bu hamlelerin gerçekleştirilmesi zorunludur. Bunları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp