Ahmet Çetin’den asılsız haberlere tepki!

admin

Bir internet sitesinde yayınlanan “Ağalığı elinden alınan Çetin’e haciz şoku!” haberi ne İşadamı Ahmet Çetin’den tepki geldi. Daha önce işletmecisi olduğu Erasta AVM’deki Mikasa MOOR firmasını yaklaşık 2 ay önce başka birine devrettiğini belirten Ahmet Çetin, kendisini karalayıcı haber yapan İnternet sitesi ve yöneticisi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı. Çetin yaptığı açıklamada; Ben Mikasa MOOR firmansını yaklaşık olarak 2 ay önce borçları ile beraber devrettim. Orası ile hiçbir alakam ve ilgim kalmamıştır. Haberi yapan  edirnehaberci.com sitesinin sahibi olan Gökhan Tuzladan, olayı araştırmadan ve incelemeden kişilik haklarımıza zarar vermiştir. Bununla ilgili gerekli yasal işlemleri Avukatımız başlatmıştır.” Dedi.

Daha önce işletmesi olduğu Mikasa MOOR firmasını 2 ay önce tüm borçları ile birlikte devrettiğini belirten Çetin;  “Mikasa MOOR’u devralan firma ile sözleşme yaptık. Her şey sözleşmede gayet açık ve net. Bunu araştırmayan ve sormadan haber yapan şahsı ben buradan kınıyorum. Adalet önünde hesabını verecektir. Benim ticari ve kişisel haklarıma zarar veremez, beni kamuoyunda bu tip haberlerle rencide edemez buna kimsenin hakkı yok. Buradan bu haberi yapan arkadaşı tekrar kınıyorum. Onunla ilgili gerekli yasal işlemleri başlattık. Bu habercilik anlayışı asla değildir” dedi.

 

 98 total views,  2 views today

Next Post

Helvacıoğlu Sahaya indi; “İktidar ve yerel belediyeciliğin gücü birleşecek.”

“İktidar ve yerel belediyeciliğin gücü birleşecek.” “Çok iyi hizmetler yapmak ile yetinmeyeceğiz, gönüllere de hizmet edeceğiz.” “Artık milletimiz karakaşa, kara göze oy vermiyor. En iyi hizmeti sağlayana ve proje üretene oy veriyor.”   Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) eski Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu AK Parti’den Keşan Belediye Başkanlığı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp