Ahmet günşen ; “Edirne’nin Kararları Edirnelilerle Birlikte Alınacak”

admin

Halkla iç içe olmayı sevdiğini tüm çalışmalarında dile getiren AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, Edirne ile ilgili kararların Edirnelilerle birlikte alınması gerektiğini söyledi.

ahmet günşen (1)

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere günler kala Prof. Dr. Ahmet Günşen, 4 Mart 2014 Salı günü tanıtım çalışmaları kapsamında Alper Yazoğlu Ortaokulu, Yüksel Yeşil İlkokulu, Trakya Birlik İlkokulu, Edirne Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Edirne Özel Arda Özilke Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan öğretmenlerle bir araya geldi, Fatih Mahallesi ve Birinci Murat Mahallesi muhtarlarıyla görüşüp sorunları dinledi, çarşıda ve Kıyık Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek projelerini anlattı. Kahve ziyaretlerine Edirne AK Parti Eski Milletvekili Prof. Dr. Necdet Budak’ta katıldı.

ahmet günşen (4)

‘Ben yaptım oldu’ Anlayışı Değişecek

Edirne’nin eş değerlerinin gerisinde kaldığını ve Edirne’de kararların ‘ben yaptım oldu’ şeklinde alındığını belirten Günşen, artık bu anlayışın geride kaldığını ifade etti. Prof. Dr. Günşen, “Edirne ile ilgili kararları Edirne’de yaşayanlarla birlikte alacağım. Edirne, yerel yönetimi, merkezi hükümeti ve özel sektör yatırımları ile yepyeni projelerin hayata geçeceği Türkiye’nin çağdaş kenti olmalı. Edirne, Trakya’nın ve Balkanların örnek kenti olmalı ve var olan zenginliklerini tüm Edirnelilere sunmalı” dedi.

ahmet günşen (2)

Edirne’ye Bilim Merkezi Kazandırılacak

Ziyarette bulunduğu yerlerde Edirne’ye vizyon kazandıracak projelerini anlatan Ahmet Günşen, şehre bilim merkezi kazandıracaklarının müjdesini verdi. Eğitimde görerek ve yaşayarak öğrenmenin en doğru sistem olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Ahmet Günşen, “Çocuklarımız ve gençlerimiz bilimsel gelişme ve teknolojileri bilim merkezinde görerek ve yaşayarak öğrenecekler. Eğitimde en etkili öğrenme yöntemi görerek ve yaşayarak öğrenmedir. Bunu şehrimizde daha etkili bir hale getirebilmek için bilim merkezi kuracağız. Gençlerimiz, Atatürk’ün muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak ve üzerine çıkmak hedefine bilim ve teknoloji ile bu merkezden destek alarak ulaşacak. Bu merkez ile sadece Edirne’mizin değil, bütün Balkanlardaki çocuklarımıza hizmet sağlamayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

ahmet günşen

ahmet günşen (3)
ahmet günşen (5)

 

 

 

 224 total views,  2 views today

Next Post

Lalapaşa CHP Meclis Üyeleri Gazetemizi Ziyaret Etti

Lalapaşa İlçesi CHP İl Genel Meclis üyeleri,Ahmet Taşdelen ve Yücel Yüksel ile Lalapaşa ilçe Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fikret Zobar,Gazetemizi ziyaret etti.CHP Belediye Meclis Üyeleri bu günlerde siyasi çalışmaların yoğunlaştığını Lalapaşa ilçesinde ve köylerde de partiler arasında mücadelenin devam ettiğini belirterek “Bu demokratik bir mücadele 30 mart sonunda kim başarılı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp