Ahmet GÜNŞEN “Edirne’ye Büyük Bir Değişim Geliyor”

admin

Yerel seçimlere kısa bir süre kala AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen çalışmalarına devam ediyor. 25 Şubat 2014 Salı günü çalışmalarına Yıldırım Mahallesi Akmescit Camii’nde sabah namazının ardından cami cemaatiyle çay ve simit eşliğinde sohbet ederek başlayan Günşen, gün içinde Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Edirne Rotary Kulübü ve çat kapı ev ziyaretlerinde bulundu.

ahmet günşen-ziyaret (2)

‘Biz hazırız, Edirne hazır’

Edirne’yi büyük bir değişimin beklediğini ifade eden Günşen, bunu hep birlikte gerçekleştireceklerini söyledi. Prof. Dr. Günşen, “Edirne’de kısa zaman sonra büyük bir değişim yaşanacak. Biz bu değişimi, teşkilatımızlar, ekibimizle, projelerimizle, halkımızla birlikte el ele, gönül gönüle vererek gerçekleştireceğiz. Buna inancımız tamdır ve nasıl şimdi gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyorsak, 30 Mart’tan sonra da Edirne için daha fazla çalışacağız. Biz buna hazırız, Edirne de hazır” dedi.

ahmet günşen-ziyaret

‘Gençler için yapacak çok iş var’

Edirne’de gençler için yapacak çok işin olduğunu ve bu şehrin gençlerinin göç etmemesinin temel hedefleri olduğunu vurgulayan Ahmet Günşen, “Edirne’mizde gençler için yapacak çok iş var. Bunun farkındalığıyla yola çıktım. Akademisyenlik döneminde gençlerin yanındaydım, şimdi de tüm gücümle gençlerimizin yanında olacağım. Öğrencilerimize iş ve burs imkanı sağlayacağım. Edirne’nin gençleri göç etmek zorunda kalmayacak. Hemşerilerim doğurdukları çocukları başka şehirlere göndermek zorunda kalmayacak. İstihdam ve kariyer merkezlerimiz olacak. Gençlik ve spor merkezlerini Edirne’mize kazandıracağım” şeklinde konuştu.

ahmet günşen-ziyaret (1)

 

 21 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan Baro’yu Ziyaret Etti

CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan kurum ve kuruluşlara ziyaretlerini sürdürüyor. Bu arada Edirne Barosunu ziyaret ederek Baro yöneticileri ve avukatlarla görüşen Gürkan ülke siyaseti ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Eğitimde fırsat eşitliğine değinen Gürkan şunları kaydetti; “ Ülkemizin en önemli sorunlarının başında eğitim gelmektedir. Devletin eğitim sorunlarını hakkıyla […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp