Ahmet GÜNŞEN; “Projelerimi Gerçekleştirmek İçin Heyecanlıyım”

admin

Mahalli seçimlerin yaklaşmasıyla halka daha çok temas ederek Edirne için hazırladığı vizyon projelerini anlatan AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı, Edirne’nin sosyal ve kültürel belediyecilikle tanışacağını her fırsatta dile getirerek bunun içinde heyecanlı olduğunu söyledi.

ahmet günşen-seçim gezileri

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, 26 Şubat 2014 Çarşamba Günü tanıtım çalışmaları kapsamında Trakya Üniversitesi Fen Fakültesi, Edirne Kent Konseyi Kadın Danışma Meclisi ziyaretlerinde bulundu, Eski Cami altında bulunan Emek Pazarı’ndaki esnafa bol kazançlar diledi ve Kaleiçi semtinde bulunan bayanlarla bir araya gelerek Edirne için hazırladığı projeleri anlattı.

ahmet günşen-seçim gezileri (1)

‘Herkese hitap eden projelerimiz var’

Fiziksel sorunların ötesinde sosyal belediyecilik anlamında da çalışmalar yapacaklarını kaydeden Günşen, “Gençlerimiz için, çocuklarımız için, ikinci baharını yaşayan yaşlılarımız için, toplumun her kesimine kucak açan bir anlayışla herkese hitap eden projelerimiz var. Ben bu projeleri uygulamak için şimdiden çok heyecanlıyım” dedi.

ahmet günşen-seçim gezileri (2)

Emeklilere İkinci Bahar

Emekliler için adeta ikinci baharlarını yaşayacakları yerlerin Edirne’de olacağını vurgulayan Prof. Dr. Günşen, “Güzel Edirne’miz emeklilerin yeni yaşam merkezi olacak. Emeklilerin bir araya gelip keyifle vakit geçirecekleri İkinci Bahar Projeleri’ni hayata geçireceğim. Bu projede, İkinci Bahar Kıraathanesi, hobi bahçeleri, yürüyüş parkurları, eğitmenler eşliğinde spor aktiviteleri ve çeşitli kurslar yer alacak. Böylece emeklilerimiz hayatın içinde yer alacak” şeklinde konuştu.


ahmet günşen-seçim gezilerikpk

 

 

 

 105 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan; “Toplumun Tüm Kesimleriyle İşbirliği İçinde Olacağız”

CHP EDİRNE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÜRKAN; “GÖREVİM SÜRESİNCE TÜM TOPLUM KESİMLERİ İLE EDİRNE’Yİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE DAHA İLERİYE TAŞIYACAK ,BİR DÜNYA KENTİ YAPACAĞIZ .SORUNLARIMIZI BİRLİKTE BELİRLEYECEĞİZ”. CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, önceki akşam Edirne merkezde muhtarlarla bir araya geldi. Gürkan seçim çalışmalarına dün sabahtan itibaren hızlı başlayarak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp