Ahmet Günşen Radyo Su canlı yayınında

admin

AK parti Edirne Belediye Başkan Adayı Ahmet Günşen 12 Şubat Çarşamba günü ( Bugün) saat 16.00 da Radyo Su’ da canlı olarak yayımlanacak “ Belediye Başkan Adaylarımızı tanıyalım” programının konuğu olacak. Edirne Belediye Başkan adayı olduğundan bugüne kadar Edirne’de ev ev dolaşarak kendini tanıtan başarılı bir seçim dönemi geçirip halkın takdirini kazanan Prof Dr.Ahmet Günşen bugüne kadar yaptığı programlarla halkın nabzını tutan Radyo Su’da yapacağı konuşmasında göreve geldiğinde gerçekleştireceği projeler konusunda detaylı bilgi verecek.

ahmet günşen basın toplantısı (5)

Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri Yalın’ın yöneteceği program Çarşamba günü saat: 16:00’da Radyo Su’da canlı olarak yayınlanacak. Aynı zamanda programı internet üzerinden aynı anda www.radyosu.com.tr‘den canlı olarak izleyebilirsiniz.  

 904 total views,  6 views today

Next Post

ÜÇ ZARF HİKÂYESİ

Aşağıda anlatacağım hikâye farklı şekilde anlatılır ve yorumlanır. Bazıları burada söz konusu olan kimseyi Hükümdarın veziri olarak ifade eder bazıları ise işleri bozulan bir işadamı diye nakleder. İşin özü şu; Bir yöneticinin veya işadamının veya vezirin işleri, çevresi ile ilişkileri çok bozuk gitmektedir. Ne yaparsa yapsın işleri bir türlü rayına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp