Ahmet GÜNŞEN; “Ulaşımda Yolcu ve Esnaf Mutlu Olacak”

admin

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, Edirne ile İstanbul arası ulaşımı kırk dakikaya indirecek hızlı tren projesini Edirne’ye kazandırmak için tüm gücüyle çalışacaklarını söyledi.

ahmet günşen

Prof. Dr. Ahmet Günşen, 25 Mart 2014 Salı günü Uzunkaldırım ve Ayşekadın semtlerinde bulunan kahvehaneleri ziyaret etti, Edirne Milletvekili ve Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile birlikte Edirne’de yaşayan Batmanlılarla bir araya gelerek nasıl bir belediyecilik hizmeti sunacaklarını aktardı.

ahmet günşen (2)

‘Edirne’nin tüm sorunlarını tek tek çözeceğiz’

Edirne’nin artık hak ettiği değerlere kavuşma vaktinin geldiğini belirten Prof. Dr. Günşen, “Edirne’den bahsederken sıradan bir şehirden bahsetmiyoruz. Osmanlı’nın payitahtı olmuş ama Edirne’nin alt yapı sorunlarından başlayarak belediyecilik hizmetleri bakımından geri kalmış bir şehirden söz ediyoruz. Bunların bir an önce çözüme kavuşması gerekiyor. 30 Mart akşamı mahalli yönetimleri kazandığımız takdirde ivedi bir şekilde çalışmalarımıza başlayacağız ve güzel Edirne’mizin bütün sorunlarını tek tek çözeceğiz. Öğrencilerimiz, gençlerimiz, vatandaşlarımız ulaşım hizmetlerinden daha ekonomik faydalanacak, nehirlerimiz adeta ölmekten kurtarılarak yeniden hayat bulacak, güzel şehrimizle nehirlerimizi birleştireceğiz, en ufak bir yağmur sonrası caddeler ve sokaklar sular altında kalmayacak” dedi.

ahmet günşen (1)

Hızlı Tren En Kısa Zamanda Edirne’ye Gelecek

Hızlı tren projesinin Edirne’de bir an önce hayata geçirilmesi için Başbakan ve bakanlardan söz aldığını ifade eden Ahmet Günşen, “Gönlünü Edirne’ye vermiş, Edirne sevdalısı biri olarak hızlı trenin Edirne’ye gelmesi için var gücümle çalışıyorum. Etüd çalışmaları devam eden İstanbul-Edirne Hızlı Tren Projesi’nin bir an önce hayata geçmesi için ilgili bakanlarımız ve başbakanımızdan söz aldım. Bu proje ile İstanbul ve Edirne arası ulaşım kırk dakikaya inecek. Biz bunu gerçekleştirirken de mevcut ulaşım hizmetlerini sağlayan esnafımızı hiçbir şekilde mağdur etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

ahmet günşen (3)

 

 

 

 31 total views,  2 views today

Next Post

MHP Adayı Çakırlar Radyo Su’nun Canlı Yayın Konuğu

MHP Edirne Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar Radyo Su’da yayınlanan Yerel Gündem’in konuğu oldu. Edirne ajans Haber Müdürü,Fikri Yalın’ın yönettiği  canlı yayında  Çakırlar partisinin  yerel seçimlerle ilgili görüşlerini açıkladı. Saat 15.00 de başlayan  program www.radyosu.com.tr adresinden  görüntülü  olarak yayınlandı. MHP Adayı Çakırlar konuşmasında, “Edirne’de ve ülke genelinde MHP oylarında büyük […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp